To on wysłał Stathama na emeryturę! Szybki, wściekły i zabójczy Ed Skrein na zdjęciach z ?Transporter: Nowa moc?.

Po ?Casino Royale? i Danielu Craigu, który przeniósł Bonda do XXI wieku, przyszedł czas na zmiany w kultowej serii ?Transporter?. 4 września z piskiem opon do kin wjedzie szybki i wściekły reboot przygód Franka Martina o tytule ?Transporter: Nowa moc?. W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcielił się Ed Skrein ? odkrycie Hollywood, gwiazda ?Gry o tron? i nadciągającej superprodukcji Marvela ?Deadpool?. Jak następca i rodak Jasona Stathama prezentuje się w roli króla kierownicy, mistrza walki oraz wirtuoza sztuki uwodzenia pięknych kobiet, pokazuje premierowa galeria zdjęć z filmu!

Zawrotna prędkość, pościgi, bijatyki, wystrzały, swąd palonej gumy, wgniatające w fotel popisy kaskaderskie i trzy seksowne pasażerki w podrasowanym samochodzie. Oto atrakcje, jakie przynosi ?Transporter: Nowa moc?. W stworzonym przez producentów trylogii ?Uprowadzona? i światowego hitu ?Lucy? ze Scarlett Johansson filmie, najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje kolejne niebezpieczne zlecenie.

Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

?Transporter: Nowa moc? w kinach od 4 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz