Wyrusz w podróż do Indii podczas Ladies Night w Cinema City!

Zbliżający się maj przywołuje na myśl długie podróże w nieznane. A gdyby tak w magiczny sposób przenieść się do egzotycznych Indii i wyruszyć w poszukiwaniu? miłości? Cinema City zaprasza 30 kwietnia wszystkie panie na kolejny z cyklu wieczór Ladies Night, podczas którego przedpremierowo zobaczą film Drugi Hotel Marigold.

Pełną kolorów, egzotycznych krajobrazów i mnóstwa dobrego humoru kontynuację filmu Hotel Marigold będzie można obejrzeć już 30 kwietnia w Cinema City! Podczas Ladies Night obecne panie wraz z głównymi bohaterami przeniosą się wprost do Indii by wziąć udział w jednej z największych zabaw w stylu bollywood. Podczas ?zwiedzania? drugiego już Hotelu Marigold będzie można nie tylko odnaleźć wiarę w upragnioną miłość, ale również przekonać się, że nowe życie można zacząć właściwie w każdym wieku. W obsadzie sama plejada gwiazd, m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighy i Richard Gere.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Drugi Hotel Marigold na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza w tą niezwykle inspirującą i pozytywną podróż już 30 kwietnia! Ladies Night z przedpremierowym pokazem Drugi Hotel Marigold oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się w 17 kinach sieci w Polsce. Start o godzinie 19:30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz