„Wypisz, wymaluj…miłość” – pokazy przedpremierowe

Kino Atlantic zaprasza na

Pierwsze w Polsce pokazy przedpremierowe

Piątek / sobota, 6 - 7 czerwca godz. 21:00

Wypisz, wymaluj?miłość

Juliette Binoche ? laureatka Oscara, Cezara i nagrody BAFTA ? powraca na ekrany w ?nieprzeciętnie błyskotliwej komedii romantycznej?. W filmowym pojedynku temperamentów i najlepszego aktorstwa, gwieździe ?Angielskiego pacjenta? i ?Czekolady? partneruje Clive Owen (?Bliżej?, ?Król Artur?), zdobywca Złotego Globu i tytułu najelegantszego mężczyzny świata. U ich boku komediowy talent zademonstrują także piękna Amy Brenneman (?Dziewięć kobiet? i ?Gorączka?), Keegan Connor Tracy ? gwiazda ?Bates Motel? i ?Dawno, dawno temu? oraz Navid Negahban ? znany wielbicielom serii ?Homeland?. 

Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze - słowa, czy obrazy? Rywalizacja o serca i umysły podopiecznych zbliża do siebie na pozór zupełnie odmienne charaktery.  Dina wkrótce przekona się, że z przystojnym nauczycielem łączy ją więcej niż mogła przypuszczać?

?Urzekający? (wfaa.com), ?przezabawny? i ?wspaniały? i (iscfilm.org), to tylko niektóre z określeń, jakie przywołują recenzenci ?Wypisz, wymaluj? miłość?. Komedia Freda Schepisi bywa nazywana ?Stowarzyszeniem Umarłych Poetów? w duchu komedii romantycznej? (The Hollywood Reporter), porównuje się ją także do ?Jak zostać królem? ? ?jest równie szlachetna i zabawna? (NTdaily.com) i ?Bezsenność w Seattle? ? ?Binoche i Owen przywodzą na myśl duet Tom Hanks-Meg Ryan? (Variety).

Ogólny aplauz budzi gra aktorska. ?Binoche i Owen są znakomici? pisze Twitchfilm.com. To ?prawdziwy popis całej ekipy? podsumowuje Stopklatka. Dzięki jej wysiłkom powstał obraz ?intrygujący, wielowymiarowy i pełny humoru? (shockya.com), ?film po prostu urzekający? (wfaa.com).

 Ceny biletów:

29zł ? bilet normalny

23zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz