Wyjedź z kinem Helios do Las Vegas! Premiera filmu „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie”

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy marzą o wakacyjnej przygodzie w Las Vegas śladami Dzikiego Zachodu, chcą zobaczyć Wielki Kanion Kolorado, spędzić cały dzień na prawdziwym ranczu i zwiedzić amerykańskie ?miasta duchy?!

Aby spełnić swoje marzenie i wyjechać w niezwykłą podróż do USA wystarczy przyjść do dowolnie wybranego kina sieci Helios w całej Polsce w dniach 30 maja - 12 czerwca i kupić bilet na komedię "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie".

Następnie wystarczy narysować komiks opowiadający śmieszną historię pt. "Mój ostatni dzień na Dzikim Zachodzie" w ośmiu obrazkach i zgłosić swój projekt poprzez specjalną aplikację na profilu Helios Polska w serwisie Facebook!

30 komiksów, które zdobędą najwięcej głosów przejdzie do następnego etapu konkursu. Specjalnie powołane jury wybierze najlepszą pracę, a jej autor wyjedzie wraz z osobą towarzyszącą odkrywać na nowo Dziki Zachód!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znaleźć można na stronie ogólnopolskiej sieci kin Helios pod linkiem: www.helios.pl/konkurs_dzikizachod.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz