Do wygrania zaproszenie do kina Atlantic na specjalny pokaz filmu „Miasto 44” [Zakończony]

?Miasto 44? nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. ?Miasto 44? nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. ?Miasto 44? nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce. ? Twórcy filmu ?Miasto 44?

Do wygrania podwójne zaproszenie na specjalny pokaz "Miasta 44" z udziałem twórców filmu w dniu 23 września szczegóły tutaj Na festiwalu w Gdyni film "Miasto 44" zdobył pierwsze nagrody. Aby zdobyć zaproszenie wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć za co twórcy filmu zostali nagrodzeni. Anna Próchniak została... Jan Komasa otrzymał nagrodę...

Wśród osób, które poprawnie udzielą odpowiedzi, wylosujemy zwycięzcę.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas w prywatnej wiadomości na Facebooku

Na odpowiedzi czekamy do godziny 21.00. Losowanie nagrody odbędzie się zaraz po zakończeniu konkursu. Osoba, którą wylosujemy, zostanie powiadomiona w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Konkurs zakończony

Prawidłowa odpowiedź to:

Pierwsze wyróżnienie ? Wschodzącą Gwiazdę ELLE za najciekawszy debiut otrzymała Anna Próchniak za rolę w filmie ?Miasto 44? w reżyserii Jana Komasy!

Jury nagrodziło ?Złotymi Kociakami? ? nagrodą młodzieżowej rady miasta Gdyni - Jana Komasę za film ?Miasto 44?? obraz poruszający tematykę młodzieżową!

Laureatką konkursu została p. Marta Opulska

Serdecznie gratulujemy 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz