Do wygrania zaproszenia na premierę filmu ?W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile? [zakończony]

Swoją przygodę z kitesurfingiem Victor Borsuk rozpoczął jako 14-latek, by w wieku 27 lat mieć na koncie siedmiokrotne mistrzostwo Polski, wysokie pozycje na kite?owym podium Pucharu Świata i Europy. Sukces nie jest wynikiem wyłącznie talentu. Odkąd zdał sobie sprawę, że sport to jego życiową pasją, poświęcał każdą chwilę na trening i bicie własnych rekordów.

Victor Borsuk

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na premierę filmu ?W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile? , która odbędzie się w warszawskim kinie Luna 21 czerwca o godz 20.00. Po pokazie filmu przewidziane jest afterparty.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na premierę filmu należy:

Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Już siedmiokrotnie Victor Borsuk  został Mistrzem Polski Kitesurfingu. Podaj, w których latach mistrz stanął na najwyższym podium.

Wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, którego o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do 17 czerwca do godz.15.00

Więcej o filmie ?W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile? Konkurs zakończony! Laureatami konkursu zostały panie Anna Łyżwa Aleksandra Lewandowska Sylwia Krajnik Dominika Wiktoria Cesia Szymańska Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz