Do wygrania podwójne zaproszenie na seans filmowy „Kochaj” w kinie Atlantic [zakończony]

Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie ?Kochaj!? ? nowej komedii producentów kinowego przeboju ?Mój rower?. W doborowej obsadzie: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. ?Kochaj!? to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które ? każda na swój sposób ? pragną być kochane.

Kochaj / kadr z filmu/fot.Mikołaj Tym / Federico Film

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu ?Kochaj? w kinie Atlantic w dniach od 6-9 czerwca (godziny seansów w kinie Atlantic - sprawdź)

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie, wybrać dogodny dla siebie termin pokazu. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Jak brzmi "kocham cię" w języku węgierskim

Wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, którego o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do 05 czerwca do godz.18.00

Sponsorem nagrody jest Kino Atlantic. PS. Mała podpowiedź - odpowiedź znajdziesz na naszym portalu po wpisaniu w "szukaj" tagu "kochaj" Konkurs zakończony! Laureatką konkursu została p. Martyna Skobodzińska Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz