Do wygrania podwójne zaproszenie do kina Atlantic na przedpremierowy pokaz filmu „Teoria wszystkiego”[zakończony]

?Teoria wszystkiego? to niezwykle piękna i budująca historia, przedstawiająca postać jednego z najwybitniejszych umysłów naszych czasów ? słynnego astrofizyka, Stephena Hawkinga. To również opowieść o ludziach, którzy dzięki miłości potrafią stawić czoło wszelkim przeciwnościom losu.

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Teoria wszystkiego", który odbędzie się w warszawskim kinie Atlantic w dniach piątek 23 stycznia godz. 20:45 / sobota 24 stycznia godz. 18:30 Piątkową projekcję poprzedzi wstęp dr. Kamila Złoczewskiego astronoma z Planetarium Niebo Kopernika pod tytułem: "Czarne dziury małe i duże"

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku , dokładnie obejrzeć poniższy zwiastun i odpowiedzieć na postawione pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku oraz wybrać dogodny dla siebie termin pokazu.

Jak brzmi tytuł książki pojawiającej się w zwiastunie?

Na odpowiedzi czekamy  do jutra do godziny 10.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przysłała do nas prawidłową odpowiedź. Zwycięzca zostanie powiadomiony w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy :)

 Konkurs został zakończony. Laureatką konkursu została p. Marta Mirecka
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz