Do wygrania podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Gloria” w kinie Praha.[Zakończony]

Fenomenalnie przyjmowana na festiwalach filmowych. Z MFF w Berlinie wyjechała ze Srebrnym Niedźwiedziem dla Najlepszej Aktorki, Nagrodą Jury Ekumenicznego i Nagrodą Gildii Niemieckich Kin Arthousowych. Oficjalna chilijska kandydatka do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Podbija serca widzów w każdym wieku ? ?Gloria?.

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu ?Gloria?, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 9 marca o 20.45 w kinie Praha. Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebookudokładnie obejrzeć poniższy zwiastun i odpowiedzieć  na 3 postawione pytania w prywatnej wiadomości na Facebooku Pytanie 1 Do kogo dzwoniła Gloria? Podaj imię Pytanie 2 Jaki kolor bransoletki nosi Gloria będąc w klubie? Pytanie 3 Czy Gloria lubi tańczyć?

Czekamy na 5 osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi! Zwycięzcy zostaną powiadomieni w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Czekamy do godz. 19.00

Konkurs zakończony!

Podwójne zaproszenia na seans otrzymują: Natalia Radzimirska, Marcin Duchnowicz, Agata Snarska, Sara Sapieha-Gruszczyńska i Emilia Brodzik.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz