Do wygrania podwójne wejściówki na mecz Polska-Ukraina Strefach kibica Coca-Cola w sieci Multikino [zakończony]

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016? Już w najbliższy wtorek, 21 czerwca, o godzinie 17.45 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Polska-Ukraina. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016?. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

UEFA-EURO-2016_PLAKAT

Zabierz na mecz swojego tatę i przeżyj niezapomniane chwile w Strefie kibica Coca-Cola w Multikinie.

Do wygrania po 1 podwójnym zaproszeniu na mecz Polska-Ukraina dla miast: Gdańsk, Poznań 51, Warszawa Ursynów.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie. Podać właściwe dla siebie miasto. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Jakie państwa były organizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012

Wśród osób, które udzielą odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, którego o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do godz.14.30

Harmonogram meczów UEFA EURO 2016? w Multikinie można sprawdzić tutaj

Konkurs zakończony

Laureatami zostali

Robert Umer - Gdańsk Joanna Kowalczyk - Poznań Ola Ułańska- Warszawa Gratulujemy wygranej 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz