Wygraj zaproszenie na Eugeniusza Oniegina w Multikinie![Zakończony]

15 maja Multikino zaprasza na niezwykłe wydarzenie - retransmisje najpopularniejszej słowiańskiej opery - ?Eugeniusz Oniegin? Piotra Czajkowskiego. Nagranie zostało zrealizowano w 2007 rok podczas letniego festiwalu muzyki i teatru w austriackim Salzburgu. Widzowie po raz pierwszy zobaczą retransmisję tego wyjątkowego wydarzenia na wielkim ekranie. W roli głównej widzowie zobaczą Petera Mattei.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na retransmisję ?Eugeniusza Oniegina?, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku, oraz wskazać wybrane przez siebie kino.

Zaproszenie  dotyczy retransmisji opery ?Eugeniusz Oniegin?, która odbędzie się w czwartek 15 maja w kinie Warszawa Ursynów o godz. 18.00

W którym roku odbyła się po raz pierwszy premiera opery "Eugeniusz Oniegin"?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 14 maja(środa) do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przysłała do nas prawidłową odpowiedź. Osoba, którą wytypujemy zostanie powiadomiona w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs zakończony. Prawidłowa odpowiedź to  premiera odbyła się 29 marca 1879.

Zaproszenie otrzymuje p. Krzysztof


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz