Wygraj zaproszenie na ?Coriolanusa? w Multikinie![Zakończony]

?Coriolanus? z National Theatre Live ponownie w Multikinie! Już 8 maja w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w retransmisji dramatu Williama Szekspira pt.: ?Coriolanusa?. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji z polskimi napisami. Spektakl wyreżyserowała Josie Rourke, a w rolę generała Kajusa Marcjusza wcielił się Tom Hiddleston znany z takich filmów jak: ?Avengers?, ?Thor: Mroczny Świat? czy ?Czas Wojny?.

?Coriolanus? z National Theatre Live widzowie zobaczą w 13 kinach sieci Multikino: Gdańsk,Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie dla osoby, która weźmie udział w naszym konkursie, wskaże właściwe dla siebie kino w sieci Multikino i odpowie na postawione pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Ile wiosen liczy Tom Hiddleston?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 7 maja (środa) do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przesłała do nas prawidłową odpowiedź. Osoba, którą wytypujemy zostanie powiadomiona w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs zakończony.

Podwójne zaproszenie trafi do p. Agnieszki z Poznania

Gratulujemy 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz