Wygraj zaproszenia na na Maraton: Igrzyska śmierci [zakończony]

Filmowa opowieść o przygodach Katniss Everdeen przez ostatnie lata skutecznie podbijała serca milionów widzów na całym świecie odnosząc spektakularny sukces wszędzie, gdzie tylko się pojawiła. Nadszedł właśnie moment, gdy saga dobiega końca i zbliża się czas finałowej rozgrywki. W głównej roli zobaczymy ponownie największą gwiazdę produkcji ? Jennifer Lawrence. Główna bohaterka nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach, walka i zabijanie od zawsze stały w konflikcie z jej moralnymi zasadami. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru i musiała mimo woli stać się wojowniczką z krwi i kości. Wkrótce okazało się, że jest w tym doskonała.

Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na Maraton:Igrzyska śmierci w Cinema City Arkadia(5 zaproszeń) i Cinema City Promenada(5 zaproszeń)

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku, wskazać w którym kinie chciałbyś towarzyszyć bohaterom Igrzysk śmierci i odpowiedzieć na postawione pytanie. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku

Obejrzyj dokładnie zwiastun filmu. Jak myślisz ile razy w zwiastunie filmu pojawia się Katniss Everdeen strzelająca ze swojego łuku.

Na odpowiedzi czekamy do jutra do godz.21.00 Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi wylosujemy 10 osób, którym podarujemy zaproszenia. Wynik konkursu opublikujemy na naszej stronie na Facebooku. Zwycięzców o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Konkurs zakończony

Prawidłowa odpowiedź. Katniss Everdeen strzelała z łuku czterokrotnie. Wśród osób, które udzieliły właśnie takiej odpowiedzi rozlosowaliśmy zaproszenia. Aleksandra Deka Patrycja Odziemczyk Ewelina Gie Dorota Kuźma Bartek Paszkowski Kacper Loks Paweł Zieliński Piotr Salamończyk Piotr Bronicki Karol Lipiński Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz