Wygraj podwójny bilet na film ?Ojciec Szpiler?! [Zakończony]

Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i kioskarza dołącza też konserwatywny farmaceuta. W zaciszu apteki miesza pigułki antykoncepcyjne z witaminami, czym pomaga położyć kres wszelkiej antykoncepcji w mieście.

Mamy do rozdania 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu ?Ojciec Szpiler?

Pokaz odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (17 marca) o godz. 18.30 w warszawskim kinie Praha.

Aby wygrać, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku:

Kiedy ?Ojciec Szpiler? wchodzi na ekrany polskich kin?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do jutra (13 marca) do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 10 osób, które przesłały prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs został zakończony. Osoby, które wylosowaliśmy zostały powiadomione o wygranej drogą mailową.

Gratulujemy 🙂

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz