Wygraj podwójne zaproszenie na „Psy” Pasikowskiego po cyfrowej rekonstrukcji![zakończony]

?Bo to zła kobieta była?, ?Nie chce mi się z tobą gadać? czy ?Co ty (?) wiesz o zabijaniu?. To tylko kilka cytatów z filmu ?Psy? Władysława Pasikowskiego, które przeszły do powszechnego użycia. Nic dziwnego ? to film, który szybko obrósł legendą i zyskał miano dzieła kultowego. Teraz wraca na ekrany kin po cyfrowej rekonstrukcji ? w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Już 13 maja można go będzie zobaczyć w ramach cyklu Kocham Kino w Mutikinie.

Nie lada gratka czeka na widzów Multikina Złote Tarasy. Po seansie filmu odbędzie się spotkanie ze specjalnymi gośćmi. Zaproszenie do rozmowy z Grażyną Torbicką i widzami przyjęli Cezary Pazura oraz bardzo rzadko pojawiający się publicznie reżyser filmu, Władysław Pasikowski.

Kina, w których odbędzie się seans filmu: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

zobacz więcej

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku, oraz wskazać wybrane przez siebie kino.

Który z filmowych bohaterów wypowiada niżej przedstawione cytaty?

"W imię zasad (...)" "Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub jej" "Bo to suka była" "Nie chce mi się z Tobą gadać"

Na odpowiedzi czekamy do dnia 12 maja(poniedziałek) do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 1 osobę, która przysłała do nas prawidłową odpowiedź.Osoba, którą wytypujemy zostanie powiadomiona w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs został zakończony!

Prawidłowa odpowiedź to : Franz Maurer

Zaproszenie wędruje do p. Piotra

Serdecznie gratulujemy wygranej.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz