Wygraj PlayStation 4 1TB Limited Edition Star Wars Battlefront Deluxe Edition w wielkim quizie wiedzy o Star Wars!

Sieć Multikino dla swoich fanów na portalu facebook.com przygotowała wielki quiz wiedzy o Star Wars. Od 4 do 11 grudnia br. każdy może sprawdzić wiedzę i przygotowanie do premiery filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Na najlepszych czekają Sony Play Station 4 z grą Battlefront oraz inne kosmiczne nagrody.

4 grudnia br. na Fan Page?u Multikino Polska na portalu facebook.com w aplikacji konkursowej wystartował wielki quiz wiedzy o Star Wars. Każdy z ponad 700 tysięcy fanów Multikina może sprawdzić czy wie już wszystko o Gwiezdnych wojnach i czy jest gotowy na premierę Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy, która już 18 grudnia br.

Przygotowany przez Multikino quiz składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych. Po udzieleniu minimum siedmiu poprawnych odpowiedzi na dziesięć wylosowanych pytań zamkniętych, uczestnik konkursu może przygotować odpowiedź na pytanie otwarte, która będzie kluczowa przy rozstrzygnięciu wyników konkursu.

100 autorów najciekawszych odpowiedzi wygra zaproszenie na dowolny seans od poniedziałku do czwartku na film 2D lub 3D. Kolejnych 50 autorów odpowiedzi otrzyma zestaw ? średni popcorn i średni napój. Wybierając zwycięzców, organizator quizu będzie brał pod uwagę przede wszystkim kreatywność oraz oryginalność odpowiedzi.

Dodatkowo każda osoba nagrodzona biletem oraz zestawem barowym otrzyma zaproszenie do udziału w wielkim finale quizu wiedzy o Star Wars. Odbędzie się on 22 grudnia 2015 roku w jednym z warszawskich kin sieci Multikino. Przy pomocy interaktywnego bloku, którego partnerem jest Orange, uczestnicy wielkiego finału po ściągnięciu aplikacji będą mogli w czasie rzeczywistym odpowiadać na pojawiające się na ekranie pytania. Na trzech najlepszych graczy będzie czekało PlayStation 4 1TB Limited Edition Star Wars Battlefront Deluxe Edition, a dla pozostałych uczestników finału Orange przygotuje upominki.

Fundatorami nagród w wielkim finale quizu wiedzy o Star Wars są: PlayStation Polska oraz Orange Polska.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz