Wybuchowy Sylwester w kinach Helios i sieci Multikino

Będzie w kinie bal Keanu Reeves w osobie Johna Wicka z wizytą w kinach sieci Helios i w towarzystwie Gyllenhaala w Multikinie

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach?

?Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem od czasu MATRIXA.? - JoBlo?s Movie Emporium ?John Wick to jeden z najmocniejszych filmów akcji ostatnich lat, wyciska z Keanu Reevesa wszystko, co najlepsze. Reeves jest seksowny, charyzmatyczny i jak nikt umie skopać tyłek.? - Johnny Donaldson Geek League of America

John Wick zostanie wyświetlony na maratonie sylwestrowym w sieci HELIOS w 33 kinach

Bełchatów
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Dąbrowa Górnicza
Gdańsk
Gdynia
Gniezno
Gorzów Wlkp.
Grudziądz
Kalisz
Kalisz
Kędzierzyn-Koźle
Kielce
Konin
Legnica
Lubin
Łódź
Nowy Sącz
Olsztyn
Opole
Piła
Piotrków Tryb.
Płock
Radom
Rzeszów
Rzeszów
Siedlce
Starachowice
Sosnowiec
Szczecin
Szczecin
Tczew
Wrocław

John Wick pojawi się również sylwestrowo tym razem w towarzystwie Jake?a Gyllenhaala i ?Wolnego strzelca? w kinach sieci Multikino.

Przyprawiający o gęsią skórkę Jake Gyllenhaal zabawi sylwestrowo w życiowej kreacji wolnego strzelca, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles. Tak spełnia się American Dream w czasach, gdy sumienie jest wadą, a droga do zwycięstwa nierzadko wiedzie po trupach.

?Wolny strzelec? i ?John Wick? zapraszają do kin:

Bydgoszcz
Gdańsk
Katowice
Kraków
Lublin
Olsztyn
Poznań 51
Rzeszów
Szczecin
Warszawa Targówek
Warszawa Ursynów
Warszawa Złote Tarasy
Wrocław Arkady Wrocławskie
Zabrze

Upojnej kinowej zabawy!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz