„Wszystko zostanie w rodzinie”: odjazdowa komedia wakacyjna na VOD

?Wszystko zostanie w rodzinie?: odjazdowa komedia wakacyjna, którą pokochały miliony Europejczyków, od 19 sierpnia na VOD!

Wszystko zostanie w rodzinie

Gwiazdy komediowych hitów ?ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE??, ?HEARTBREAKER. LICENCJA NA UWODZENIE? czy ?JESZCZE DALEJ NIŻ PÓŁNOC? wyruszają na odjechane wakacje w słonecznej Brazylii!

Zakochani w sobie po uszy Sonia i Franck zapraszają znajomych na wakacje w słonecznej Brazylii. Ekipa zamieszka w luksusowym hotelu, którego właścicielem jest pozbawiony poczucia humoru ojciec Sonii ? Alain, już od początku traktujący kandydata na zięcia z dużą rezerwą. Wkrótce spokój i ekologiczna atmosfera wakacyjnego raju zostaną wystawione na ciężką próbę. Do hotelu przybywają kumple Francka: wiecznie uganiający się za dziewczynami Sam, ekscentryczny pasjonat komputerów Ernest oraz postrzelony operator kamery Alex wraz ze swoją zadziorną dziewczyną Estelle. Ich wymarzone wakacje to sporty ekstremalne, samba do białego rana i dzikie imprezy. Tymczasem Franck planuje oświadczyć się Sonii. Wcześniej musi przekonać do siebie zaborczego ojca dziewczyny. W towarzystwie nieobliczalnych znajomych nic nie idzie tak, jak sobie zaplanował?

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/177212432[/vimeo]

Premiera VOD: 19 sierpnia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz