„Wszystko, co mnie irytuje w dziewczynach…” Anna Czartoryska-Niemczycka opowiada o roli w komedii „Facet (nie)potrzebny od zaraz”

14 lutego 2014 na ekrany kin wejdzie ?Facet (nie)potrzebny od zaraz? ? nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W gwiazdorskiej obsadzie filmu wystąpiła debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka. Piękna aktorka, znana z seriali ?Nad Rozlewiskiem? i ?Szpilki na Giewoncie?, wcieliła się w dziennikarkę mającą stanąć wkrótce na ślubnym kobiercu. ?Starałam się włożyć w tę postać wszystkie cechy, które mnie irytują w dziewczynach.? ? żartuje gwiazda.

?Nasz film opowiada o grupie przyjaciółek, z których każda stara się ułożyć życie i rozplątać istotne dla siebie sprawy. Niektóre z nich znalazły już swoją drogę, inne wciąż zaliczają się do tych poszukujących. By osiągnąć cel, będą musiały ponowne spotkać się z mężczyznami swojego życia.? ? mówi Czartoryska-Niemczycka.

?W ?Facet (nie)potrzebny od zaraz? zagrałam Annę, która jest dziennikarką. To licealna zmora głównej bohaterki ? Zosi. Dziewczyny znają się ze szkoły i założyły się, że przed trzydziestką wyjdą za maż. Anna ma to szczęście, że odnalazła tego jedynego i po latach zaprasza przyjaciółkę na ślub. Zosia nie ma narzeczonego. Jest sama, więc zakład z Anną staje się dla niej impulsem do poszukiwania miłości i sprawdzenia, co w jej dotychczasowym życiu poszło nie tak.? ? opowiada aktorka.

?W Annie najbardziej polubiłam jej? wredność.? ? śmieje się Czartoryska-Niemczycka. ?Oczywiście żartuję. To przemiła postać, ale ma swoje złośliwości. Starałam się włożyć do niej wszystkie cechy, które mnie irytują w dziewczynach. Była to okazja, by zagrać kogoś, kto jest złośliwy, ignoruje innych, samemu pchając się z buciorami w życie przyjaciół. Wyżyłam się za wszystkie czasy, a widzowie będą mieć sporą zabawę, widząc, jak skończy ta postać.? ? zdradza.

W kinowym debiucie w ?Facet (nie)potrzebny od zaraz? Annę Czartoryską-Niemczycką wspiera prawdziwa plejada gwiazd, m.in.: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński oraz również stawiający pierwsze kroki na dużym ekranie ? Czesław Mozil.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz