Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego ? transmisja satelitarna dokumentu oraz rozgrywek w kinach sieci Multikino.

Z domowego zacisza i malutkich pokoi na największe stadiony i areny świata. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję satelitarną filmu dokumentalnego Patricka Creadona ?Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego?. Oprócz wyjątkowego filmu zobaczymy, także rozgrywkę na żywo z udziałem graczy legendarnego teamu Cloud9. Transmisja odbędzie się 28 lipca o 20:00 w aż 16 wybranych kinach sieci Multikino.

Multikino we współpracy z www.nazywowkinach.pl rozpoczyna pionierski projekt: ?eSports in Cinema?. To transmisje największych rozgrywek w grach komputerowych. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski. Multikino dołącza do 1400 kin na świecie, które za pomocą satelity okołoziemskiego pokażą swoim widzom najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzów. Pierwsze wydarzenie na żywo już 28 lipca, a kolejny 23 sierpnia.

Seria ?eSports in Cinema? rozpocznie się 28 lipca premierą filmu dokumentalnego ?Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego? (?All work all play: The Pursuit of eSports Glory?), którego autorem jest uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel? Extreme Masters). Wywiadu udzieli m.in. Polak Michał ?Carmac? Blicharz, dyrektor zarządzający Pro Gaming w Turtle Entertainment. Po filmie nastąpi rozgrywka na żywo z udziałem topowych graczy z legendarnego teamu Cloud9 i znanych osobistości ze świata sportu elektronicznego. Całość będzie transmitowana ze studia w Kolonii, z udziałem kibiców.

W programie również niespodzianki dla entuzjastów eSportu. Drugi turniej na żywo, niecały miesiąc później, także rozegra się w Kolonii i transmitowany będzie na cały świat. Najlepsi zawodnicy zagrają w Counter-Strike.

Nad całością projektu czuwają merytorycznie ESL (www.eslgaming.com) oraz Intel? Extreme Masters (www.intelextrememasters.com). O eventach będzie informować na bieżąco branżowy serwis internetowo-telewizyjny www.twitch.tv. Za transmisje odpowiada By Experience, pionier i światowy lider w dziedzinie kontentu alternatywnego na żywo dla kin.

Transmisja satelitarna ?Wszystko gra. Pasja i chwała sportu elektronicznego? odbędzie się 28 lipca o 20:00 w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Czas trwania: ok. 150 min. Data i start wydarzenia: 28 lipca, 20:00 Uwaga! Transmisja po angielsku. Film w wersji oryginalnej bez polskich napisów.

Bilety: Normalny ? 35 zł z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) ? 30 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz