Wszyscy kochamy te gry, a teraz one nas zniszczą! Premiera filmu Piksele w Cinema City

24 lipca słowo retro nabierze zupełnie nowego znaczenia! We wszystkich kinach sieci Cinema City dojdzie do inwazji Pikseli. Skończyły się sympatyczne wieczory z Pac-Manem i Mario. Nie będzie więcej wspólnej zabawy z Pongiem i Gąsienicą. W nowej komedii twórcy Harry?ego Pottera to właśnie ulubione postacie z gier wideo zamiast najlepszymi zabawkami, staną się najgorszymi koszmarami wszystkich graczy.

Był sobie krótki metraż We wszystkich kinach Cinema City już wkrótce widzowie zobaczą adaptację fantastycznej krótkometrażowej animacji Patricka Jane?a, która zachwyciła internautów na całym świecie. Piksele pokazywały luźną wizję ataku elektronicznych postaci z gier na Ziemię, która ostatecznie stawała się jednym wielkim pikselem. Zainspirowało to Christophera Columbusa do stworzenia jednej z najciekawszych komedii tego roku, której reżyser także dał nazwę Piksele. Produkcja nie jest jedynie ukłonem w stronę tzw. ?pokolenia Nintendo?, ale także zabawą dla wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, którzy oddają hołd pierwszym twórcom gier wideo. Kto z nas nie pamięta zarwanych nocy z Contrą, Mario, czy Pac Manem? Do dzisiaj elementy Pikseli to szanowane tytuły, które pojawiają się w niezmienionej formie nawet na konsolach nowej generacji. Wpisały się także do kanonu popkultury pojawiając się na ubraniach najbardziej znanych projektantów, pracach grafików, fotografów i w wielu filmach jako ?smaczek? dla świadomego widza. Teraz ?piskele? dostały także swoją własną produkcję, która oprócz fantastycznego reżysera pełna jest znanych nazwisk. Wśród łowców kosmicznych najeźdzców zobaczymy m.in. Petera Dinklage (Gra o Tron), Adama Sandlera (Rodzinne rewolucje), Michelle Monaghan (Detektyw) i Kevina Jamesa (Oficer Blart). 24 lipca najpopularniejsze Piksele w popkulturze zawojują wszystkie kina Cinema City. Nawet jeśli jesteście fanami tych tytułów, nie będziecie przygotowani na to co się wydarzy na pokazach premierowych sieci kin!

Bardzo zła wiadomość Piksele opowiadają historię nietypowej cyfrowej inwazji na naszą planetę. W 1982 roku NASA wysłała w kosmos kapsułę, w której umieszczono informacje o naszej kulturze i społeczeństwie. Wśród wielu przekazów znalazły się także formy rozrywki ? gry arkadowe. Niestety nasza wiadomość została źle odebrana i wkrótce poznamy adresata przesyłki.

Pokazy przedpremierowe filmu Piksele odbędą się 24 lipca we wszystkich kinach Cinema City w 2D i 3D.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz