Wszyscy kochają Minionki!

 

Ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość sprawiły, że Minionki stały się ukochanymi bohaterami dzieci (i dorosłych) na całym świecie. Przed nami kinowa premiera najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku ? ?Minionki?, która sprawi, że żółty stanie się najgorętszym kolorem sezonu! Z tej okazji dystrybutor filmu ? United International Pictures ? zaprasza na cykl fantastycznych imprez MINIONKI W PODRÓŻY

Imprezy odbędą się w terminie 23.05-5.07, kolejno w następujących miastach: Kraków, Łódź, Włocławek, Gdynia, Olsztyn, Gniezno, Kielce, Płock, Warszawa, Poznań, Katowice, Kalisz, Wrocław i Kłodzko (poniżej szczegółowy plan).

Uczestników spotkań czeka mnóstwo niezwykłych emocji! Organizatorzy zabiorą dzieci w prawdziwą Minionkową podróż! Dzieci spotkają się z? samymi Minionkami, z którymi będą bawić się przez cały dzień. Tuż przy wejściu do galerii handlowych czeka na nie strefa zabaw pod chmurką: przy specjalnym żółtym Minionkowym trucku będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, jak również poskakać na dmuchanej podobiźnie żółtego Minionka i specjalnie na tę okazję przygotowanych dmuchanych atrakcjach do skakania.

Na dzieci czekają także zabawy zręcznościowe i sportowe: Minionkowy Tor Przeszkód z tunelami, zjeżdżalnią, basenem z (żółtymi) kulkami, kręglami oraz gry w rzucanie do celu. Prawdziwym hitem imprez będzie nauka Minionkowego tańca z profesjonalnym choreografem (dzieci nauczą się kroków do przeboju ?Happy? z pierwszej części filmu).

A to nie wszystko! W programie znajdują się także warsztaty geograficzno-podróżnicze ?Z Minionkami przez świat?, łączące zabawę z edukacją, podczas których maluchy nauczą się podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem w podróży. Wielka mapa będzie okazją do wykazania się wiedzą geograficzną (co zostanie nagrodzone opaską odblaskową, dzięki której dzieci będą widoczne na ulicy).

Na wielkim ekranie dzieciaki będą mogły zagrać w kultową grę ?Minion Rush?. W programie także Strefa Minionkowego Wizażu ? profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych rysunkowych bohaterów.

Na wszystkich czeka mnóstwo konkursów, każde dziecko ma szansę na wygranie wielu Minionkowych nagród.

Szczegółowy plan

MIEJSCE
23.05 Kraków, Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11
24.05 Łódź, Manufaktura (rynek Manufaktury), ul. Drewnowska 58
30.05 Włocławek, Centrum Handlowe Wzorcownia, ul. Kilińskiego 3
31.05 Gdynia, Centrum Handlowe Klif, al. Zwycięstwa 256
5-6.06 Olsztyn, Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
7.06 Gniezno, Centrum Handlowe Galeria Gniezno, ul. Pałucka 2
13.06 Kielce, Galeria Korona, ul. Warszawska 26
14.06 Płock, Galeria Wisła, ul. Wyszogrodzka 144
20.06 Warszawa, Park kultury w Powsinie, ul. Maślaków 1
21.06 Poznań, Galeria Pestka, al. Solidarności 47
26.06 Katowice, Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30
27.06 Kalisz, Galeria Tęcza, ul. 3 Maja 1
4.07 Wrocław, Magnolia Park, ul. Legnicka 58
5.07 Kłodzko, Galeria Twierdza, ul. Noworudzka 2

Imprezy trwają w godzinach 11:00-19:00

Źródło: informacja nadesłana  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz