Wspólne video Gaillarda i Wardęgi

W poniedziałek, 3 marca, we francuskim Montpeiller odbyła się premiera komedii z udziałem legendarnego francuskiego figlarza  Rémi'ego  Gaillarda pt. "What The Fuck?", w której wziął udział polski performer i autor najpopularniejszego kanału na Youtube - Sylwester Wardęga. W sieci pojawiło się wspólne wideo obu komików, w którym Gaillard po polsku stwierdza "Sylwester mnie kopiuje". 

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=ZGinVXUwx1I[/youtube]

Wardęga pojawił się na premierze filmu "What The Fuck?"  w Montpeiller na zaproszenie Rémi'ego Gaillarda. Było to ich pierwsze spotkanie, ale na pewno nie ostatnie. Jak wynika z umieszczonego w sieci filmu, Gaillard zamierza przyjechać do Polski. Bardzo możliwe, że wkrótce zobaczymy efekty ich współpracy. Sylwester Wardęga to obecnie jeden z największych bohaterów Internetu w naszym kraju. Jego działania porównywane są do wyczynów Gaillarda. Jego najsłynniejszy film ze Spidermanem sprawił, że stał się gwiazdą z dnia na dzień, a każdy kolejny skecz pobija kolejne rekordy oglądalności.

Z kolei Gaillard to również postać niezwykła. Prawie czterdziestolatek (ur. 7 lutego 1975), który robi wszystko, by pozostać dzieckiem. Ma w sobie coś z figlarza, komika i prowokatora, szczególnie często stającego w szranki z policją ? wielokrotnie z tego powodu był przez nią zatrzymywany. Okrzyknięto go francuskim Boratem i wzorem dla pokolenia współczesnych birbantów. Jego filmy-gagi umieszczone na Youtube obejrzano ponad półtora miliarda razy. Jego profil na Youtube śledzi ponad 3,5 mln osób, w tym 125 tys. followersów pochodzi z naszego kraju. Jego profil na Facebooku z kolei ma aż 5,6 miliona polubień. Rémi Gaillard cieszy się niebywałą popularnością wśród młodego pokolenia, zdobywając rzesze nowych fanów i naśladowców. W filmach Gaillarda ludzie przebrani za słodkie zwierzaki, wytyczają własne normy zachowań. Jego bohaterowie mają coś z postaci Charliego Chaplina czy Bustera Keatona, sam Gaillard zresztą przyznaje się do czerpnia inspiracji z twórczości obu komików. 

W komedii ?What The Fuck?? Rémi Gaillard, pod wpływem swojej narzeczonej, postanawia porzucić zajmowanie się ?byle czym? i próbuje zostać  -  dla odmiany ??na poważnie kimś?. Czy powrót na drogę poprawności i norm społecznych stanie się dla Rémiego nowym celem w życiu? Czy znajdzie w sobie siłę, by dla miłości porzucić cząstkę swojej ironicznej natury?  

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=m9I1p2ngWuU[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz