Wspaniały świat lemurów w technologii IMAX?

Po raz pierwszy w Polsce w kinach IMAX? zaprezentowany zostanie film Lemury z Madagaskaru 3D. Specjalnie przygotowany obraz ma przybliżyć ten niezwykły gatunek zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Produkcja została w pełni skonstruowana za pomocą kamer i technologii IMAX?, która ukaże ten niesamowity świat zwierząt w zupełnie nowym wymiarze!

Lemury z Madagaskaru to jeden z najbardziej zaawansowanych filmów przyrodniczych, jaki powstał do tej pory. Nakręcony i zmontowany dzięki technologii IMAX? ukazuje magiczne życie zwierząt na Madagaskarze. Wyspa słynie z wielu wspaniałych gatunków fauny i flory, ale jej podstawowymi mieszkańcami są lemury. Ten gatunek naczelnych jest jednym z najstarszych na świecie i występuje w tak szerokiej gamie tylko na tej jednej wyspie. Reżyser filmu David Douglas to ceniony dokumentalista, który także na planie produkcji korzystał z dobrodziejstw zaawansowanej technologii by móc jak najpełniej pokazać życie tych magicznych stworzeń. Po raz pierwszy między innymi wykorzystano specjalny filmowy balon ? jego modyfikacje pozwalały na przenoszenie kamer IMAX? i kręcenie pejzaży z lotu ptaka. Lemury z Madagaskaru to nietypowe widowisko, które poprzez zabawę uczy, a przy okazji zachwyca niesamowitą jakością obrazu i dźwięku. W wersji polskiej narrację do filmu prowadzi sam Wiktor Zborowski! Lemury z Madagaskaru 3D będą rządzić w kinach IMAX? już od 28 listopada!

Pokazy filmu Lemury z Madagaskaru 3D we wszystkich kinach IMAX już od 28 listopada w wersji 3D. Więcej informacji na http://www.cinema-city.pl/imax

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz