Wrześniowe premiery VOD od Kino Świat: „Wilkołak”, „Exit”, „Legenda króla Salomona”

Nagrodzony na festiwalach w Gdyni, Tallinie i Chicago pełnokrwisty polski horror Adriana Panka, widowiskowa komedia sensacyjna, będąca jednym z największych hitów kina koreańskiego ostatnich lat oraz pełna przygód i magii animacja dla całej rodziny o młodości króla Salomona

Trzymający w napięciu pierwszy polski horror wojenny w reżyserii Adriana Panka – autora obsypanego nagrodami filmu „Daas” z Andrzejem Chyrą. Wciągająca i budząca autentyczną grozę opowieść o grupie wyzwolonych z obozu dzieci, która walczy o przetrwanie w otoczonym przez nazistowskie wilczury pałacu pośrodku lasu. „Wilkołak” miał premierę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie zdobył nagrody za reżyserię i muzykę. Poza tym prezentowany był m.in. na festiwalach w Tallinie (nagrody Jury Ekumenicznego i Publiczności) oraz w Chicago (nagroda "Odkrywcze Oko" dla młodego utalentowanego twórcy).

Obraz zawierający zewnętrzne, stojące, mężczyzna, budynek

Opis wygenerowany automatycznie
Wilkołak © fot. Łukasz Bąk, prod. Balapolis, dystr. Kino Świat 2020

EXIT (11.09)

Zwiastun: https://youtu.be/zXVHwtNgjVY

Pełna epickich wyczynów mieszanka akcji, komedii i kina katastroficznego. „Exit” to jeden z największych hitów koreańskiego kina, który w samej ojczyźnie obejrzało prawie 10 milionów widzów. W jednej z głównych ról występuje niezwykle popularna koreańska idolka, modelka i piosenkarka – Yoona.

Obraz zawierający osoba, wewnątrz, lustro, kostium

Opis wygenerowany automatycznie
Exit © dystr. Kino Świat 2020

LEGENDA KRÓLA SALOMONA (25.09)

Zwiastun: https://youtu.be/t3cioYGBTB8

Pełna przygód i magii opowieść o legendarnym królu Salomonie i jego starciu z demonem Asmodeuszem. Emocjonujący film animowany dla całej rodziny, który w humorystyczny i pełen fantazji sposób przedstawia młodzieńcze lata króla Izraela.

Obraz zawierający rysunek

Opis wygenerowany automatycznie
Legenda króla Salomona © dystr. Kino Świat 2020

SĘP (18.09)

Zwiastun: https://youtu.be/tUpCptnwDOs

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? „Sęp” to trzymający w napięciu kryminał o twardym policjancie, który prowadzi śledztwo w sprawie znikających bez śladu ludzi. W obsadzie filmu znalazły się największe nazwiska polskiego kina: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Paweł Małaszyński, Anna Przybylska, Piotr Fronczewski, Mirosław Baka, Andrzej Seweryn i Andrzej Grabowski.

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, patrzenie, noszenie

Opis wygenerowany automatycznie
Sęp © prod. Scorpio Studio, dystr. Kino Świat 2020

TACY JAK MY (18.09)

Zwiastun: https://youtu.be/F9autkPKpl0

„Tacy jak my” to film odbiegający od dotychczasowych produkcji dokumentalnych o Powstaniu Warszawskim. To próba zobrazowania wpływu, jaki Powstanie Warszawskie wywarło na współczesnych młodych Warszawiaków, ale przede wszystkim na popkulturowych artystów, którzy odwołują się w swojej twórczości do motywów Powstania Warszawskiego. W filmie zobaczymy popularnych muzyków sceny rockowej, reggae oraz hip-hopowej m.in. takich jak Kazik Staszewski, Lao Che, Darek Malejonek, Marika czy zespół Hemp Gru.

Obraz zawierający osoba, zewnętrzne, mężczyzna, trawa

Opis wygenerowany automatycznie
Tacy jak my © prod. Yeti Films, Studio Produkcyjne Orka, Dreamsound, dystr. Kino Świat 2020

JAK POKONAĆ SZATANA (11.09)

Zwiastun: https://youtu.be/aCGDNaQLlbM

Film dokumentalny poświęcony walce z Szatanem w reżyserii Michała Kondrata – autora obrazów „Dwie korony”, „Miłość i miłosierdzie” i „Matteo”, a także wieloletniego asystenta egzorcysty i publicznego komentatora zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Obraz zawierający osoba, stojące, wewnątrz, mężczyzna

Opis wygenerowany automatycznie
Jak pokonać szatana © prod. Kondrat - Media, dystr. Kino Świat 2020

PIOTR: ODKUPIENIE (11.09)

Zwiastun: https://youtu.be/o908b8TssJ4

Poruszający film o wierze, który pomysłowo opowiada biblijną historię Apostoła Piotra podczas pierwszych prześladowań chrześcijańskich. Inspirująca podróż wiary przedstawiona w biblijnym eposie z udziałem nominowanego do Emmy® Johna Rhys-Daviesa (seria „Władca Pierścieni”, „Szogun”, seria „Indiana Jones”) i Stephena Baldwina („Podejrzani”, „Urodzony 4 lipca”).

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, trzymający, patrzenie

Opis wygenerowany automatycznie
Piotr: Odkupienie © dystr. Kino Świat 2020

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz