Wrześniowe Ladies Night wraca do Cinema City!

Jesienią do kin Cinema City wracają wieczory z cyklu Ladies Night! Już 25 września odbędzie się premierowy pokaz francuskiej komedii "Spódnice w górę" w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie.Tym razem rozbawią Was do łez ekranowe perypetie 11 kobiet, z których niejedna ma coś do ukrycia.

Czas na Francję!

Powrót wieczorów Ladies Night w Cinema City zapowiada się pod znakiem francuskiego humoru i wielkomiejskich wrażeń. 25 września Cinema City zaserwuje Wam najnowszą komedię Spódnice w górę, której głównymi bohaterkami jest jedenaście prawdziwie zakręconych Paryżanek. W ich role wcielą się m.in. Vanessa Paradis, Isabelle Adjani (Królowa Margot), modelka Laetitia Casta i wiele innych gwiazd francuskiego kina. "Spódnice w górę" to doskonała komedia o prawdziwych kobietach, o ich problemach, romansach, szaleństwach i sekretach. Twórcy filmu przygotowali rozbrajający melanż charakterów i osobowości, dzięki czemu udało im się pokazać życie współczesnych kobiet. Zabawne dialogi i komiczne przygody bohaterek na pewno rozbawią Was do łez. Bohaterki Spódnic w górę kochają, bawią się i plotkują bez oporów, realizując się przy tym zawodowo i ? jak wszyscy ? poszukując szczęścia.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem "Spódnice w górę" odbędzie się 25 września w 17 kinach Cinema City w Polsce. Na wszystkie panie czeka moc atrakcji i niespodzianek! Start o godzinie 19.30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz