Wrzesień w HBO GO – nowe filmy i seriale

Wrzesień w HBO GO rozpocznie się od nowości filmowych i serialowych. Będą wśród nich nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta Wychowane przez wilki, opowiadający o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Inną nowością czekającą na użytkowników będzie serial HBO, którego twórcą jest nominowany do Oscara Luca Guadagnino. Tacy właśnie jesteśmyto będzie opowieść o dorastaniu dwójki amerykańskich nastolatków w bazie wojskowej USA we Włoszech. Kolejną premierą września będzie pełen tajemnic miniserial Dzień trzeci z Judem Law oraz Naomie Harris w rolach głównych. Produkcja ta składać się będzie z dwóch części: „Lato”, w której poznamy losy Sama, oraz „Zima”, śledzącej losy Helen. Dla miłośników historii kryminalnych przygotowana została również premiera miniserialu z Davidem Tennantem w roli głównej. Des przedstawi historię seryjnego mordercy chłopców i młodych mężczyzn, który został złapany po tym, jak jego sąsiedzi zaczęli zgłaszać problemy z zatykającą się kanalizacją.

Wśród nowości na nachodzący miesiąc znajdą się też dwie produkcje HBO Europe. Jedną z nich będzie  ekranizacja powieści Fernando Aramburu Patria, czyli tocząca się na przestrzeni przeszło trzydziestu lat opowieść osadzona w Kraju Basków. Przedstawi ona historię opowiedzianą z perspektywy dwóch rodzin, które poróżnił brutalny konflikt, a tłem tych wydarzeń są działania terrorystyczne separatystycznej organizacji ETA. Kolejną natomiast będzie Scena 0– sześć uznanych sztuk teatralnych przeniesionych na ekran przez czołowych hiszpańskich filmowców.

Z kolejnymi sezonami powrócą do serwisu HBO GO także takie produkcje, jak: Turbulencje, czyli obyczajowa opowieśćo pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat, oraz Trzy dni Kondora – serial sensacyjny podążający za młodym analitykiem CIA, który po tym, jak odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany, sam staje się celem i zostaje wystawiony na prawdziwą próbę.  Z ostatnim sezonem wróci też serial Blindspot: Mapa zbrodni.

We wrześniu nie zabraknie w HBO GO także nowych propozycji filmowych. Fani kina akcji będą mogli spędzić czas w towarzystwie Willa Smitha i Martina Lawrence’a, którzy wracają w kolejnej części kinowego hitu o agentach do zadań specjalnych Bad Boys For Life. Innymi nowymi tytułami będą też Anna,czyli najnowszyfilm Luca Bessona o odnoszącej sukcesy modelce, która jest tajną agentką KGB, oraz Rambo: Ostatnia krew, w którymSylvester Stallone po raz kolejny musi zmierzyć się z trudnym zadaniem. Kolejną premierą będzie film z Melissą McCarthy, Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss w rolach głównych - Królowe zbrodni. Przedstawi on historię kilku kobiet, żon gangsterów odsiadujących wyroki więzienia, które pod koniec lat siedemdziesiątych zaczynają terroryzować nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen. Fani serialu Euforia będą mogli natomiast zobaczyć Barbie Ferreirę w kolejnej roli, tym razem w filmie Test na przyjaźńopowiadającym oambitnej siedemnastolatce, która musi zmierzyć się z trudną decyzją, kiedy niespodziewanie odkrywa, że jest w ciąży. A dla widzów, którzy będą mieli ochotę na odrobinę śmiechu czekać będzie premiera nowego komediowego projektu HBO Elity z wybrzeża, który w satyryczny sposób przedstawi współczesne historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny. Zobaczymy w nim m.in. Bette Midler, Sarah Paulson czy Issę Rae.

Nowe premiery przygotowane zostały też dla najmłodszych widzów. Będą wśród nich zarówno pełnometrażowe filmy animowane, jak i seriale o pociesznych bohaterach. Na początku miesiąca do serwisu dodany zostanie Praziomek, czyli nagrodzona Złotym Globem i wyróżniona nominacją do Oscara opowieść o pokryty futrem olbrzymie, który prosi znanego odkrywcę o pomoc w znalezieniu dawno zaginionych krewnych. Kolejny będzie m.in. film animowany Naprzód przedstawiający historię dwóch braci, którzy za pomocą magii pragną przywołać do życia swojego ojca. Nowe seriale dla najmłodszych to między innymi Pat i świato niewielkim i figlarnym psie, który co rusz musi ratować swoich przyjaciół z jakiejś opresji, oraz Taffy, czyli perypetie małego szopa pracza, który udając kota, znajduje schronienie w posiadłości bogatej, starszej pani. Swoją nową właścicielkę udaje mu się oszukać, ale nie jej czujnego psa.

Na amatorów kina dokumentalnego czekają kolejne nowości. Będzie to dwuczęściowy film dokumentalny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Alexa Gibney‘a Agencji chaosu. Jest on poświęcony ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w USA w 2016 roku. Kolejnym będzie Mamy to na taśmie dokument przedstawiający historię wpływowej producentki muzycznej Drew Dixon, która publicznie oskarżyła potentata hip-hopowego Russella Simmonsa o napaść seksualną.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 300 seriali.

Wrześniowe nowości w HBO GO [dzień po dniu]:

1 września

Turbulencje II, odc. 1-13 (cały sezon)

Luther, odc. 1-6 (powrót)

1 listopada

Blokada

Cisza

Gdzie indziej

Krzywa Wieża w Pizie

Miłość bez ustawki

Naklejka

Raju nie ma

Stary, kocham cię

Sylvia

Żony ze Stepford

Niebiańskie piekło

Mamy to na taśmie

2 września

Zadzwoń do mamy

3 września

Sprawa Colliniego

Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka

4 września

Trzy dni Kondora II, odc. 1-10 (cały sezon)

Wychowane przez wilki, odc. 1-3

Ben 10 IV, odc. 1-20

Aszura

Rebelia

Na planie

5 września

Blindspot: Mapa zbrodni V, odc. 1-11 (cały sezon)

Pokój 104 IV, odc. 7

Praziomek

Żegnaj, mój synu

6 września

Anna

Uwaga: Dzieci

FOMO: Udostępniasz i rządzisz

Eksperyment Belko

7 września

Przysięga, odc. 3

Kraina Lovecrafta, odc. 4

Axios III, odc. 12

Lęk pierwotny

10 września

Igrając z ogniem

11 września

Wychowane przez wilki, odc. 4-5

Mocny Mike, odc. 41-77

Test na przyjaźń

Odmieńcy

Na planie

12 września

Pokój 104 IV, odc. 8

Lola

13 września

Scena 0, odc. 1-6 (cały sezon)

Czy mi kiedyś wybaczysz?

Detektyw Areta

Elity z wybrzeża

Naprzód

14 września

Przysięga, odc. 4

Kraina Lovecrafta, odc. 5

Prezydent z kreskówki III, odc. 10

15 września

Dzień trzeci, odc. 1

Tacy właśnie jesteśmy, odc. 1

Des, odc. 1

16 września

Des, odc. 2

17 września

Des, odc. 3

Koszmarny wynajmujący

18 września

Wychowane przez wilki, odc. 6-7

Pat i świat, odc. 1-39

The Grudge: Klątwa

Na planie

19 września

Pokój 104 IV, odc. 9

Moje myśli są ciche

Kryptonim U.N.C.L.E.

20 września

Rambo: Ostatnia krew

Co przyniesie jutro

Inicjały SG

21 września

Przysięga, odc. 5

Kraina Lovecrafta, odc. 6

Prezydent z kreskówki III, odc. 11

Axios III, odc. 13

CJ7

Nevia

22 września

Dzień trzeci, odc. 2

Tacy właśnie jesteśmy, odc. 2

24 września

World Trade Center

25 września

Agenci chaosu, odc. 1-2

Wychowane przez wilki, odc. 8-10

Taffy, odc. 1-39

Przyjaciel

Dzielnica Lakeview

Na planie

26 września

Pokój 104 IV, odc. 10

Faworyta

Alice

Królowe zbrodni

27 września

Patria, odc. 1-2

Bad Boys For Life

Domek w górach

Sun

28 września

Przysięga, odc. 6

Kraina Lovecrafta, odc. 7

Prezydent z kreskówki III, odc. 12

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VII, odc. 24

Ciemna strona miasta

Suma wszystkich strachów

29 września

Dzień trzeci, odc. 3

Tacy właśnie jesteśmy, odc. 3

30 września

Durrellowie, odc. 1-6 (cały sezon, powrót)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz