Wrzesień na VOD: „Ciemno, prawie noc”, „Let’s Dance” i „Manu. Bądź sobą!”

Wyczekiwana ekranizacja głośnej powieści Joanny Bator „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza, pełne emocji i humoru spektakularne widowisko taneczne „Let’s Dance” i animowana komedia familijna najwyższych lotów „Manu. Bądź sobą!”.

Zapraszamy do programu wrześniowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

CIEMNO, PRAWIE NOC (27.09)

Ciemno, prawie noc © fot. Adam Golec, prod. Aurum Film, dystr. Kino Świat 2019

Ekranizacja głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE powieści Joanny Bator – „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza („Ziarno prawdy”, „Rewers”). Film zręcznie łączy w sobie elektryzującą historię kryminalną z elementami kina grozy. W roli dziennikarki Alicji Tabor, która powraca do rodzinnego miasta, aby napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci, wcieli się Magdalena Cielecka. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się również: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Jerzy Trela, Dorota Kolak, Agata Buzek Piotr Fronczewski czy Roma Gąsiorowska.

LET’S DANCE (13.09)

Let’s Dance © dystr. Kino Świat 2019

Pełna emocji, humoru i energii opowieść o dwójce młodych ludzi, których wspólna pasja do muzyki przerodzi się w namiętne uczucie i spektakularne taneczne widowisko – a wszystko to w światowej stolicy miłości, Paryżu! W jednej z głównych ról piękna Alexia Giordano, która ukończyła szkołę baletu w Paryżu, pracowała dla takich marek jak Dior czy Givenchy oraz wystąpiła w serialu „Wersal. Prawo krwi”.

MANU. BĄDŹ SOBĄ! (6.09)

Manu. Bądź sobą! © dystr. Kino Świat 2019

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”, oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu „Rodzinka.pl”, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego „Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji „Manu. Bądź sobą!”.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz