„Wrota zaświatów” – horror z Nicolasem Cagem. Polska premiera VOD jednocześnie z premierą kinową w USA!

25 września 2015, jednocześnie z amerykańską premierą kinową Cineman udostępni na VOD horror "Wrota zaświatów" (Pay the Ghost) w reżyserii Ediego Edela, twórcy głośnego "Baader-Meinhof" czy wielokrotnie nagradzanych seriali telewizyjnych takich jak "Houdini" czy "Tajemnice hotelu Adlon" z laureatem Oscara Nicolasem Cagem w roli głównej.

Profesor literatury Mike Cole (Nicolas Cage) zabiera swojego małego synka na dawno oczekiwaną paradę z okazji Halloween. Mały Charlie przebrany za pirata jest zachwycony i stara się filmować wszystko co widzi. Nagle dziecko znika. Rok później, po gorączkowych i bezskutecznych poszukiwaniach Mike'a zaczynają nawiedzać dziwne wizje i znaki. Zaczyna się gorączkowy wyścig z czasem. Mike i jego żona muszą odzyskać dziecko zanim na zawsze dołączy do świata umarłych.

"Wrota zaświatów", film z gatunku supernatural horror to najnowsze dzieło głośnego niemieckiego reżysera Ediego Edela. Film został nakręcony na podstawie noweli jednego z najpoczytniejszych autorów powieści grozy Tima Lebbona. W filmie obok Nicolasa Cage'a, wystąpiła Sarah Wayne Callies znana z nominowanego do Złotego Globu serialu "Żywe trupy". Producentem filmu jest Nicolas Chartier nagrodzony Oscarem za głośny "The Hurt Locker. W pułapce wojny". Za zdjęcia do filmu odpowiedzialny był Sharone Meir ("Whiplash"), a muzykę skomponował dwukrotny laureat Primetime Emmy Awards Joseph

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz