Wraki samochodów i motocykliści koziołkujący nad maską! Epicki materiał z planu ?Transporter: Nowa moc?.

4 września z piskiem opon do kin wjedzie ?Transporter: Nowa moc? ? szybki i wściekły reboot kultowych przygód Franka Martina. W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcielił się Ed Skrein ? odkrycie Hollywood, gwiazda ?Gry o tron? i nadciągającej superprodukcji Marvela ?Deadpool?. Zasiadając za kierownicą najszybszej odmiany Audi, aktor zaprasza widzów za kulisy filmu, stworzonego przez producentów trylogii ?Uprowadzona? i światowego hitu ?Lucy? ze Scarlett Johansson. W zapowiadającym obraz klipie nie mogło zabraknąć wysokooktanowej akcji, spektakularnych pościgów, popisów kaskaderskich i kosztujących fortunę samochodów!

?Samochody są ważnym elementem naszego filmu, a ja już pierwszego dnia usiadłem za kierownicą? ? mówi Ed Skrein. ?Scenę pościgu kręciliśmy trzy dni. Mieliśmy osiem samochodów i wydaje się, że kompletnie zniszczyliśmy dwa z nich. Z motocyklistami koziołkującymi nad maską i autami, które przelatywały obok ? to wszystko było szalone i epickie. Tylko tak mogę to opisać!?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=fBw2xRokNlU[/youtube]

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

?Transporter: Nowa moc? w kinach od 4 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz