Woody Allen uprowadzony! Kolejna afera i fragment filmu z udziałem reżysera ?Casanova po przejściach?

 

Woody Allen znów rozrabia! Wielokrotnie nagradzany reżyser zaskoczył wszystkich, rozkręcając sutenerski interes w centrum Nowego Yorku. Wiadomo już, że w sprawę miłosnych ekscesów za pieniądze zamieszani są także John Turturro, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis, hollywoodzka ikona Sharon Stone oraz kolumbijska milionerka i gwiazda telewizyjna Sofia Vergara. ?Liczyła się tylko szybka kasa? ? mówi 78-letni filmowiec.

 

 

Miłosne schadzki gwiazd to nie jedyne atrakcje, które czekają na widzów w odważnie (nie)romantycznej komedii ?Casanova po przejściach?. Pełny humoru hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA, trafi na polskie ekrany 9 maja. W przeddzień premiery zapraszamy do obejrzenia fragmentu tego przezabawnego filmu. W udostępnionej scenie grany przez Allena sutener zostaje porwany przez grupę tajemniczych ?facetów w czerni?. Szefuje im znany z ?Kamerdynera? Liev Schreiber, uznawany za jednego z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Y4qEg6R8lY0[/youtube]

?Trochę się denerwowałem przed sceną, którą mieliśmy razem zagrać? ? wyznaje Allen. ? ?Widziałem już Lieva w akcji i uważam, że to niesamowicie utalentowany aktor. Bałem się, że gdy zacznę wypowiadać swoją kwestię, on popatrzy na mnie i pomyśli: ?kto u licha wsadził mnie z nim do jednej sceny??? Liev odpowiada: ?Możliwość przyglądania się pracy Woody?ego z tak bliska była dla mnie niezwykłym przeżyciem. Miałem okazję podziwiać jego genialny talent komediowy. Jeśli chcesz zobaczyć tego próbkę, obserwuj sposób, w jaki porusza rękami ? czysta magia. Widziałem również, jak gra w baseball. Kto by pomyślał, że z Woody?ego Allena jest taki dobry zawodnik?? ? śmieje się Schreiber.

 

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela ? nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za ?skromną opłatą?. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę ? Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz