Woody Allen powraca na przedpremierowych pokazach w Cinema City

Nieracjonalny mężczyzna to najnowsza produkcja mistrza gatunku Woody?ego Allena, który znów chce zachwycić swoich fanów. Już 8 i 9 sierpnia, podczas przedpremierowych pokazów w Cinema City, reżyser zaprezentuje swój kunszt w błyskotliwej komedii o człowieku, który? nie wie czego chce. W rolach głównych znów plejada gwiazd m.in. najnowsza muza reżysera Emma Stone!

Allen w formie Mówi się, że mistrz Woody Allen jest jak wino ? im starszy tym lepszy na reżyserskim krześle. Tym razem znów opowiada o abstrakcyjnych wersjach miłości, egzystencjalnych problemach i samym życiu, które jest najważniejszym elementem jego produkcji. Mimo że tematyka jego filmów może się powtarzać, każda opowieść to zupełnie inna historia, pokazująca znane nam elementy z nowej perspektywy. Nieracjonalny mężczyzna to także popis gry aktorskiej nowych bohaterów reżysera, a przede wszystkim jednej z uwielbianej przez niego aktorki: Emmy Stone (Birdman). Na ekranie towarzyszyć będzie jej wielokrotnie nagradzany i bardzo utalentowany Joaquin Phoenix (Ona) i nieznana jeszcze szerszej widowni Parker Posey (Grace księżna Monako).

Zagubiona dusza Film opowiada perypetie Abe?a ? profesora literatury, którego sława zawsze wyprzedza. Kiedy obejmuje stanowisko w małym nowojorskim uniwersytecie staje się pionkiem w ?dziwnej?, choć sam nie wie czy niebezpiecznej, miłosnej grze. Cierpiąc na depresję, nie potrafi poradzić sobie z emocjami, które przytłaczają go ze wszystkich stron ? w końcu znany jest na uczelni z niezwykle rozrywkowego stylu życia i niesamowitych sercowych wybryków. Miłosny trójkąt pomiędzy głównymi bohaterami jest nawiązaniem do fenomenalnej produkcji Allena Vicky Cristina Barcelona, ale jak to bywa w przypadku tego twórcy ? widzowie mogą spodziewać się czegoś zupełnie nowego i niezwykłego. Cinema City zaprasza na jedną z najciekawszych historii napisanych przez Woody?ego Allena, w której mężczyzna będzie się zachowywał jak? depresyjna kobieta, a wyciągać z tarapatów będą go silne żeńskie charaktery.

Pokazy przedpremierowe Nieracjonalny mężczyzna odbędą się 8 i 9 sierpnia w wybranych kinach Cinema City: ? Warszawa Arkadia: Sobota, Niedziela, godz. 19:45 ? Warszawa Janki: Sobota, Niedziela, godz. 20.20 ? Warszawa Mokotów: Sobota, Niedziela, godz. 20:15 ? Warszawa Promenada: Sobota, Niedziela, godz. 19:00 ? Warszawa Sadyba: Sobota, Niedziela, godz. 19:15 ? Kraków Kazimierz: Sobota, Niedziela, godz. 19:00 ? Poznań Kinepolis: Sobota, Niedziela, godz. 20:20 ? Katowice Silesia: Sobota, Niedziela, godz. 20:30 ? Częstochowa Wolność: Sobota, Niedziela, godz. 19:45 ? Toruń Czerwona Droga: Sobota, Niedziela, godz. 20:00 ? Bielsko Biała: Sobota, Niedziela, godz. 19:00 ? Bydgoszcz: Sobota, Niedziela, godz. 19:30 ? Gdańsk Krewetka: Sobota, Niedziela, godz. 18:30 ? Gliwice: Sobota, Niedziela, godz. 20:15 ? Lublin Felicity: Sobota, Niedziela, godz. 19:00 ? Łódź: Sobota, Niedziela, godz. 19:00 ? Zielona Góra: Sobota, Niedziela, godz. 19:45

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz