Woody Allen kręci z matką Christiana Greya!

Od dziś w kinach w całej Polsce można oglądać ?Magię w blasku księżyca? ? nową komedię Woody?ego Allena, utrzymaną w romantycznych klimatach przeboju ?O północy w Paryżu?. W obsadzie, wśród plejady znakomitości, wystąpi Marcia Gay Harden, czyli filmowa matka Christiana Greya z nadchodzącej ekranizacji książkowego bestsellera ? ?50 twarzy Greya?.

Zanim Harden zacznie matkować rozpustnemu milionerowi, w ?Magii w blasku księżyca? czeka ją równie ciekawa rodzicielska robota. W malowniczej scenerii Lazurowego Wybrzeża, pośród luksusowych rezydencji, modnych kurortów i popularnych klubów jazzowych, aktorka wcieli się w? matkę pięknej Sophie Baker, która rzekomo potrafi czytać w myślach oraz rozmawiać z duchami. W roli urodziwej kobiety-medium zobaczymy nową muzę Woody?ego Allena ? Emmę Stone.

Zdobywczyni Oscara za kreację w filmie ?Pollock?, tak opowiada o parze nietuzinkowych bohaterek. ?Sophie ma zdolność do oczarowywania ludzi, zwłaszcza mężczyzn, natomiast jej matkę charakteryzuje spryt i przebiegłość? ? zdradza Harden. ? ?Ta kombinacja cech, w połączeniu z niezwykłym darem Sophie, sprawiają, że matka i córka stanowią niebezpieczną parę.? ?Pani Baker to bezwzględna matka. Córka jest dla niej sposobem na ustawienie się w życiu. Gdy widzi szansę na zdobycie pieniędzy, korzysta z niej bez względu na koszty? ? podsumowuje Woody Allen.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz