Wojownik szos w pełnej adrenaliny premierze w sali Škoda 4DX?!

30 lat temu Mad Max zawojował kino akcji! Teraz tytułowy bohater wraca w nowej produkcji Mad Max: Na drodze gniewu z niesamowitymi efektami specjalnymi, szalonymi pościgami i technologią sali Škoda 4DX?. Cinema City zaprasza na jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Odpalamy nasze maszyny już 22 maja!

Mad Max: Na drodze gniewu to długo oczekiwana produkcja twórcy pierwowzoru, czyli George?a Millera. Kiedyś był to największy hit tzw. kina ?griundhouse?, dzisiaj ten film to wyrafinowane dzieło akcji przepełnione wspaniałymi efektami specjalnymi. To jednak nie wszystko! Odrodzenie Szalonego Maxa odbędzie się w niezwykłej sali Škoda 4DX?, która dzięki swojej technologii zwiększy wszystkie przeżycia filmowe w czasie seansu. Nowy Mad Max to przede wszystkim szalone pościgi, które widzowie poczują na własnej skórze dzięki ruchomym fotelom. Potężne wybuchy i szerząca się pożoga dostanie się do sali 4DX za pomocą specjalnych bodźców zapachowych, a turbiny wiatrowe przeniosą oglądających dosłownie na dziób pędzącego krążownika Maxa ? postrachu pustynnych gangów. Dodatkowo na ?drogę gniewu? wkraczają największe gwiazdy! W rolach głównych m.in. Tom Hardy (Mroczny Rycerz Powstaje), Charlize Theron (Prometeusz) i Nicholas Hoult (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie). Postapokaliptyczna wizja świata w obrazie Mad Max urosła do miana legendy, a sam film uznawany jest za przełom w historii kinematografii. Cinema City zaprasza do sal Škoda 4DX? w Krakowie i Warszawie na odrodzenie gatunku ?grindhouse? już 22 maja!

Pustynia jak siódmy krąg piekła

Mad Max: Na drodze gniewu to właściwie historia przetrwania dwóch bohaterów, których losy połączą się w niebezpiecznym, wypalonym i barbarzyńskim świecie po wojnie nuklearnej. Ujść z życiem chcą wszyscy, ale żeby przeżyć trzeba będzie zajrzeć do najmroczniejszych zakamarków swojej duszy i zmusić się do niewyobrażalnego okrucieństwa. Czy Furiosa i Max zdołają zmienić wyniszczony świat zalany benzyną i krwią niewinnych?

Premiera filmu Mad Max: Na drodze gniewu odbędzie się 22 maja w salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka. Również od 22 maja film będzie można zobaczyć we wszystkich kinach IMAX i wszystkich 31 kinach Cinema City.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz