Wojownicze Żółwie Ninja w Twoim mieście!

Wkrótce w kinach premiera superprodukcji Michaela Baya "Wojownicze Żółwie Ninja", a już teraz dystrybutor filmu United International Pictures zaprasza do najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w Polsce na pełne atrakcji ?żółwiowe? imprezy.

Każdy, kto lubi naszych walecznych zielonych bohaterów, może stać się jednym z nich w interaktywnej zabawie na wielkim ekranie.

Zapraszamy na pokazy szkół karate i ninjutsu ? sztuk walki, które zna każdy ninja, zwłaszcza wojowniczy żółw ninja. Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje w specjalnej dziecięcej strefie: warsztaty z wiedzy o żółwiach i innych gadach, kolorowanki, gry, wyścigi na żółwiowym torze Carrera, pokaz kreskówek z serii ?Wojownicze Żółwie Ninja? i ? nieodłączne przy takich imprezach ? malowanie buziek.

Wszyscy uczestnicy mogą brać udział w wielu konkursach ? wygrywać zabawki i gadżety z filmu.

Gośćmi specjalnymi imprez będą: Donatello i Raphael ? dwaj bohaterowie z filmu ?Wojownicze Żółwie Ninja?!

Zapraszamy:

18 lipca od godz. 10:00 do 20:00  GALERIA BAŁTYCKA, GRUNWALDZKA 141, GDAŃSK 19 lipca od godz. 10:00 do 20:00  GALERIA MALTA, UL.MALTAŃSKA 1, POZNAŃ 20 lipca od godz. 10:00 do 20:00  MANUFAKTURA, DREWNOWSKA 58, ŁÓDŹ 26-27 lipca od godz. 10:00 do 20:00  ARKADIA, Al. JANA PAWŁA II 82, WARSZAWA

?Wojownicze Żółwie Ninja? w kinach w 2D oraz 3D w napisach i dubbingu od 8 sierpnia

Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz