Wojna gatunków znów podzieli planetę!

Planeta Małp to cykl filmów, który stał się tematem długiej dyskusji o niewolnictwie, klasach społecznych, rozwoju technologii i wielu intrygujących dzisiaj tematów. Nowe spojrzenie Matta Reevesa na tę sagę sprawiło, że najnowsza produkcja jest fascynującym, ambitnym i w pewnym sensie kontrowersyjnym kinem. "Ewolucję Planety Małp" można będzie zobaczyć już w najbliższy piątek w Cinema City!

Wyjątkowe widowisko Od 11 lipca sieć kin Cinema City zaprasza na niezwykłe widowisko! Ewolucja Planety Małp to dopracowany wizualnie film, który zaliczany jest do wakacyjnej fali blockbusterów i najważniejszych produkcji tego roku. Specjaliści od efektów specjalnych zadbali, aby ciągle ewoluujący gatunek małp był niezwykle realistyczny. W role dwóch głównych ?bohaterów? wcielili się Andy Serkis i Toby Kebbell. Serkis to nazwisko znane w światowym dubbingu już od lat. Ma na swoim koncie nie tylko wszystkie wersje Golluma (Władca Pierścieni), ale także Przygody TinTina i mnóstwo innych animacji. Kebbel to młody brytyjski aktor, który występował m.in. obok Gerarda Butlera i Marka Stronga w komedii RocknRolla Guya Ritchie. Po drugiej stronie barykady staną Gary Oldman (Dark Knight) i Jason Clarke (Wrogowie Publiczni). Już w najbliższy piątek widzowie będą mieli okazję zobaczyć najlepszy dubbingowy występ w historii voice actingu na ekranach wszystkich kin Cinema City w Polsce!

Kronika Cezara W pierwszej części (Geneza Planety Małp) szympans Cezar wyprowadził gatunek naczelnych z San Francisco i pokojowo zakończył konflikt z ludźmi. Wirus, który dał mu tę szansę, zabił część ludności, a małpom pozwolił rozwinąć niewykorzystywany wcześniej fragment mózgu. Kiedy Cezar znalazł swoje miejsce ? nauczył pobratymców mowy, historii i współżycia z naturą. W Ewolucji Planety Małp ludzie wysyłają swój oddział naukowców, a w tym czasie potajemnie przygotowują atak na ewoluujący gatunek naczelnych. Cezar jeszcze raz będzie musiał zaufać ludzkości i podjąć decyzję, która na zawsze zmieni los człekokształtnych. Jaką drogę wybiorą ludzie? Czy uda im się uratować oba gatunki? Po której stronie stanie Cezar? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w fantastycznej produkcji Matta Reevesa, którą będzie można zobaczyć w kinach Cinema City już od 11 lipca! Film "Ewolucja Planety Małp" będzie można zobaczyć we wszystkich 31 kinach Cinema City w 3D i 2D od 11 lipca, w tym także w sali Skoda 4DX w Cinema City Arkadia.

Szczegółowy repertuar na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz