Wkrótce Mikołajki i urodziny Fistaszków i psa Snoopy?ego w Warszawie.

?Fistaszki? zyskały status jednego z najpopularniejszych komiksów w historii. Bohaterowie tych legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością opowieści rysunkowych, Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele, wkrótce trafią na ekrany polskich kin. Czekając na to wydarzenie zapraszamy na wielką imprezę urodzinową Fistaszków i Snoopy?ego.

Mikołajki z Fistaszkami 5 grudnia (sobota) ? Warszawa ? Galeria Arkadia, od godz. 11.00 do 19.00

Mimo, że to urodziny Fistaszków, wszyscy dostaną prezenty. Czy masz już karykaturę własnej osoby? Czy na Twojej ścianie wisi zabawny portret? A może to jedno z Twoich pragnień? Tylko 5 grudnia w Galerii Arkadia, możesz spełnić marzenia. Zawodowa karykaturzystka dostarczy wiele radości śmiałkom, którzy dadzą się sportretować.

Bohaterów tej przezabawnej animacji nie trzeba długo przedstawiać. Charlie Brown słynie ze swojej zygzakowatej koszuli, a Snoopy stał się ikoną mody. Ich wizerunki trafiły na koszulki, bluzy i inne ubrania. Aby przybliżyć historię Fistaszków, pokazać wiele ciekawostek, zaprezentowana zostanie, specjalnie na tę okazję przygotowana wystawa.

Dzieci mogą identyfikować się z bohaterami Fistaszków. Tak jak oni potrafią puszczać latawce, grać w piłkę ? Dlatego na wszystkich czeka moc fistaszkowych zabaw, gier, konkursów z fantastycznymi nagrodami. Jak na każdych urodzinach nie zabraknie balonów, upominków oraz poczęstunku z udziałem gościa specjalnego ? psa Snoopy?ego. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zrobienia zdjęcia z gościem Fistaszków ? Mikołajem.

Przychodząc na imprezę przekonacie się, że trudno przejść obojętnie obok Fistaszków, charakterystycznych bohaterów tej przezabawnej animacji. Dobrotliwy Charlie i jego wyjątkowy pies Snoopy przeniosą uczestników do świata pełnego zabawy i radości. Umilą dzieciom oczekiwanie na premierę filmu. Być może zdradzą tajemnicę przed jakim największym wyzwaniem stanie Charlie Brown w filmie? Co się wydarzy, gdy pojawi się w klasie nowa dziewczynka? I jakie największe marzenie postanowi zrealizować Snoopy? Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na te pytania, na najważniejszej imprezie urodzinowej roku, to już wkrótce przekonacie się sami idąc do kina . ?Fistaszki ? wersja kinowa? to animowana komedia przygodowa, wyprodukowana przez studio, w którym powstała słynna ?Epoka lodowcowa?.

Od 1 stycznia 2016 na ekranach polskich kin.

Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz