Willem Dafoe kontra Sam Neil na zdjęciach z filmu „Łowca”

Willem Dafoe, Sam Neil, producenci ?Królestwa zwierząt?, bestsellerowa książka Julii Leigh oraz 14 nominacji do australijskich Oscarów to gwarancja perfekcyjnego kinowego seansu. Prezentujemy zdjęcia z filmu ?Łowca?, który w Polsce zagości na wielkim ekranie 20 czerwca.

Willem Dafoe, ostatnio ulubiony aktor kontrowersyjnego Larsa von Triera, chwyta za broń, jak za czasów fenomenalnej roli w ?Plutonie? Olivera Stone?a. Tym razem przemierzać będzie australijską dzicz w poszukiwaniu tasmańskiego tygrysa ? gatunku uznanego oficjalnie za wymarły. Na jego drodze stanie Sam Neil, który po doświadczeniach z dwóch części ?Parku Jurajskiego?, również bardzo dobrze radzi sobie w ekstremalnie niebezpiecznych warunkach przyrody. Ten niezwykły pojedynek aktorski polscy widzowie będą mogli podziwiać od 20 czerwca, kiedy to w kinach pojawi się film ?Łowca?. Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści Julii Leigh, która otrzymała aż 14 nominacji do australijskich odpowiedników Oscarów. Warto również wspomnieć, że za powstanie ?Łowcy? odpowiedzialni są producenci głośnego i nominowanego do Oscara ?Królestwa zwierząt?, co daje gwarancję kina na najwyższym poziomie.

Poniżej oraz w załączeniu prezentujemy oficjalne kadry z filmu ?Łowca?.

?Łowca? w kinach od 20 czerwca

Nominowany w niemal wszystkich 14 kategoriach do australijskich Oscarów za 2011 rok (w tym za film, scenariusz, reżyserię, rolę Dafoe, Neilla i O?Connor, a także za zdjęcia, muzykę, scenografię i kostiumy) film producentów głośnego ?Królestwa zwierząt" z błyskotliwą rolą dwukrotnie nominowanego do Oscara Willema Dafoe.

Rozsławiony przez kreację w ?Plutonie? gwiazdor wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1936 roku.  Pasjonujący scenariusz filmu oparto na bestsellerze Julii Leigh, który ? odkąd trafił na rynek w 1999 roku ? zebrał szereg prestiżowych nagród po obu stronach Atlantyku (Betty Trask Award w Wielkiej Brytanii, New York Times Notable Book of the Year), a autorce przyniósł miano ?jednej z 21 najważniejszych pisarek XXI wieku?, według  tygodnika The Observer.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz