„Wilk z Wall Street” premierowo w lipcu na Cineman.pl

Kino Internetowe Cineman.pl już od 1 lipca udostępnia megahit "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese ze znakomitymi kreacjami Leonardo DiCaprio i Matthew McConaugheya, tegorocznego zdobywcy Oscara. W serwisie Cineman.pl internauci obejrzą animację "Skubani" wyprodukowaną przez nagrodzonych Oscarem twórców "Shreka".

"Wilk z Wall Street" to zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, historia jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Scenariusz filmu oparto na autobiograficznej powieści Jordana Belforta pod tym samym tytułem, która została wydana w 40 krajach i przetłumaczona na 18 języków. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Miał najpiękniejsze kobiety, najdroższe jachty, najbardziej wyszukane narkotyki. Jego życie to jedna wielka i szalona impreza, bez cienia poczucia odpowiedzialności. Pycha i pragnienie coraz większego bogactwa popychały go ku korupcji, naginaniu prawa i malwersacjom podatkowym, w których Belfort okazał się mistrzem. Mistrz Martin Scorsese w roli jednego z najbardziej znanych oszustów świata finansów obsadził doskonałego Leonardo DiCaprio. Genialna kreacja została wyróżniona jedną z najbardziej prestiżowych nagród filmowych - Złotym Globem. W filmie pojawia się również tegoroczny zdobywca Oscara Matthew McConaughey, we wprawdzie epizodycznej, ale niezapomnianej roli Marka Hanny. "Wilk z Wall Street" to jeden z największych hitów kinowych ostatnich lat. Tylko w Polsce zgromadził blisko milion widzów. Był też najbardziej kasowym filmem w całej twórczości Martina Scorsese - na całym świecie zarobił prawie 400 milionów dolarów. Film otrzymał 5 nominacji do Oscarów.

Także od 1 lipca w kinie internetowym Cineman.pl użytkownicy mogą zobaczyć przebojową animację "Skubani". Film opowiada historię dwóch nieprzeciętnych indyków Franka i Olo, których mimo wielu różnic łączy przyjaźń i wielka misja. Indyczy arystokrata i mieszkaniec zwykłego kurnika muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale jako najlepszy przyjaciel człowieka. Polskich głosów postaciom sympatycznych indyków użyczyli dwaj wybitni polscy aktorzy, znani również ze świetnych ról dubbingowych: Piotr Fronczewski i Cezary Pazura.

W lipcu na Cineman.pl dostępny będzie także najnowszy film Jima Jarmuscha "Tylko kochankowie przeżyją" z Tildą Swinton i Tomem Hiddlestonem. Kolejne premiery lipca to "Smak curry" - barwna indyjska opowieść o niezwykłej miłości oraz "Chłopaki do wzięcia" komedia opowiadająca perypetie nastolatków wchodzących w dorosłe życie. Również w lipcu Cineman udostępni także "Legendę Herkulesa" z gwiazdą "Sagi Zmierzch" Kellanem Lutzem w roli głównej, "Za 5 dolarów" pełną humoru opowieść o relacjach dorosłego syna z ekscentrycznym ojcem oraz "Zrodzonego w ogniu" - thriller w gwiazdorskiej obsadzie: Christianem Balem, Woodym Harrelsonem, Willemem Dafoe i Forestem Whitakerem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz