„Wilgotne miejsca”, zdobywca Nagrody Publiczności na Festiwalu Off Plus Camera, od piątku w kinach!

Już od piątku w kinach film "Wilgotne miejsca" Davida Wnendta (Combat girls. Krew i honor) - zwycięzca Nagrody Publiczności na niedawno zakończonym Festiwalu Off Plus Camera. Z tej okazji zapraszamy na pokazy premierowe filmu i towarzyszące im atrakcje.

WARSZAWA W czwartek, 5 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy do warszawskiej Kinoteki na premierowy pokaz filmu oraz rozmowę o tym jak rozwijać i cieszyć się swoją seksualnością. W dyskusji wezmą udział: dr Alicja Długołęcka - edukatorka seksualna, współautorka książki Seks na wysokich obcasach, Marta Niedźwiecka - pierwsza w Polsce sex coach, prowadząca projekt Pussy Project, Paulina Wawrzyńczyk - edukatorka seksualna, od 2006 roku w Grupie Edukatorów Seksualnych PONTON.

W drugiej części spotkania pokażemy i opowiemy o gadżetach erotyczne dla kobiet. Cenne informację zdobędą nie tylko panie.

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/701937493185941/?notif_t=plan_user_invited

WROCŁAW W piątek, 6 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty na premierowy pokaz filmu oraz towarzyszącą mu dyskusję. Gośćmi dziennikarza Radia Ram Jana Pelczara będą: Voca Ilnicka, prowadząca portal waginistyczno-feministyczny oraz Joanna Synowiec - animatorka kultury, redaktorka, członkini Stowarzyszenia Nomada, współpracująca z czasopismem Recykling Idei i BWA Awangarda we Wrocławiu, feministka i aktywistka.

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/657981374289581/

GDYNIA W czwartek, 5 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy do tuBazy na premierowy pokaz filmu oraz towarzyszącą mu dyskusję "Wilgotne miejsca a wyzwolenie ciała kobiet" z udziałem Marty Kosińskiej - psycholożki i seksuolożki z Poradni Zdrowia Psychoseksualnego "Bez Tabu" oraz Artura Liebharta - dyrektora festiwalu PLANETE+ DOC. Rozmowę poprowadzi Elżbieta Rutkowska ze Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście. Weź udział w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/655405074513186/

Bilety dostępne w kasach i na stronach www kin lub miejsc, w których odbywają się pokazy.

Zapraszamy do udziału w konkursie. 50 pierwszych osób, które zgłosi się na adres mailowy diana@docreview.pl i udostępni trailer filmu na Facebooku, otrzyma atrakcyjne pokrowce na rower.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=syRdXe8Dgss[/youtube]

O FILMIE: AMELIA JUŻ BYŁA... SZYKUJCIE SIĘ NA HELEN! Jest kontrowersyjną i seksowną nastolatką. Lubi podczas masturbacji eksperymentować z warzywami i uważa, że higiena intymna jest mocno przereklamowana. Jest niezwykła, łamie wszystkie tabu. Szokuje rozmówców mówiąc o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć. A tak naprawdę szuka miłości i ma pewną misję do spełnienia.

"Wilgotne miejsca" Davida Wnendta (Combat girls. Krew i honor) to adaptacja kultowej i skandalizującej książki Charlotte Roche (znanej w Polsce autorki Modlitwy waginy) pod tym samym tytułem, przetłumaczonej na 27 języków i uznanej na świecie za bestseller roku 2008. Film, przypominający takie kontrowersyjne obrazy jak Trainspotting, czy Biegnij Lola Biegnij, okrzyknięto mianem Amelii 2.0.

Film "Wilgotne miejsca" utrzymany jest w stylu muzycznego teledysku, a ścieżka dźwiękowa to kompilacja utworów współczesnych zespołów i artystów, m.in.: królowej elektro-punku Peaches, amerykańskiego bluesrockowego bandu Canned Heat oraz brytyjskiej żeńskiej grupy Thee Headcoatess.

Główną rolę zagrała szwajcarska aktorka Carla Juri, laureatka wielu nagród dla młodych talentów, w tym nagrody Shooting Stars dla najlepszych młodych europejskich aktorów przyznanej na festiwalu w Berlinie w 2013 roku oraz wyróżnienia specjalnego jury konkursu głównego na tegorocznym Festiwalu Off Plus Camera.

Film otrzymał Nagrodę Publiczności na Festiwalu Off Plus Camera.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz