Wigilia z Jandą, Kuleszą i Woronowiczem! Nowy świąteczny zwiastun komedii „Pani z przedszkola”

W te święta najbardziej zakręcona rodzina w historii polskiej komedii zaprasza do wigilijnego stołu! Krystyna Janda z papierosem i w asyście Matki Boskiej, Adam Woronowicz w nierównym starciu w karpiem, Karolina Gruszka w przebraniu kobiety-jeża i ubierająca choinkę Agata Kulesza ? wszystko to czeka na widzów nowym, świątecznym zwiastunie ?Pani z przedszkola?. Inteligentna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia Marcina Krzyształowicza, twórcy wielokrotnie nagrodzonej ?Obławy?, trafi do kin 25 grudnia.

?Byłem miło zaskoczony, skąd ? po takim filmie jak ?Obława? ? temat, który zupełnie mi nie pasował do Marcina Krzyształowicza? ? mówi Woronowicz. ?Ale są przecież reżyserzy, którzy nie trzymają się jednej tematyki, lecz gubią ją i robią filmy różne gatunkowo. Takim pierwszym przykładem jest dla mnie Roman Polański. To super dla artysty. Scenariusz ?Pani z przedszkola? sprawił mi wielką frajdę i bardzo się ucieszyłem mogąc dołączyć do tego projektu.?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=7jM6EUcklrI[/youtube]

?Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona? ? mówi Agata Kulesza. ?Przeczytałam go niczym dobrą książkę, dużo się śmiałam i reagowałam. Spodobało mi się to, że Marcin Krzyształowicz pomyślał o mnie na przekór, dając do zagrania kobietę łagodną, postać, w jaką jeszcze się nie wcielałam.. Ale nie chcę zdradzać widzom zbyt wiele z fabuły. Wolę, by poszli do kina i sami ten film obejrzeli. A mogą spodziewać się samych przyjemnych rzeczy. Tu nie będzie ?doła?, tylko moc rozśmieszeń i wzruszeń.?

PANI Z PRZEDSZKOLA w kinach od 25 grudnia 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz