„Wierna:Seria Niezgodna” nominowana do People’s Choice Awards

Przygotujcie się na ekscytujące kino rozrywkowe ? ?Wierna?, pierwsza część ekranizacji trzeciej części trylogii ?Niezgodna?, trafi na ekrany kin już 18 marca 2016r.

?Seria Niezgodna? to zrealizowana z wielkim rozmachem wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat. Bohaterką serii jest 16-letnia Tris (Shailene Woodley) żyjąca w futurystycznym świecie, w którym społeczeństwo jest podzielone według pięciu kategorii odpowiadających różnym cnotom. Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) ? to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii wybiera jedną z frakcji. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest NIEZGODNY ? i musi zostać wyeliminowany?

Poprzednie części ?Serii Niezgodna? w samym USA osiągnęły fenomenalny wynik w Box Office ? łącznie ponad 290 mln $.

Druga część filmu ?Zbuntowana: Seria Niezgodna? otrzymała właśnie dwie nominacje do People?s Choice Awards, w kategoriach ?ulubiony film akcji? oraz ?najlepsza aktorka w filmie akcji? (Shailene Woodley). Nagroda jest wręczana od 1975r. i bazuje na wynikach badań ?Gallup poll?, instytutu badania opinii publicznej. W 2005 po raz pierwszy możliwe było oddawanie głosu w internecie. Gala rozdania nagród odbędzie się 6 stycznia 2016r., a do 3 grudnia można oddać swój głos pod linkiem: http://vote.peopleschoice.com.

"Wierna: Seria Niezgodna" Premiera: 18.03.2016

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QbxlcO3qBbo[/youtube]

Trzecia część kasowego hitu ?Niezgodna?. Zrealizowana z wielkim rozmachem wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat.

W 2014 roku świat był podzielony. W 2015 został ruszony z posad. W 2016 poznamy prawdę, która zmieni wszystko.

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości.

Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz