„Wierna” zdradza kolejną tajemnicę

Dynamiczne sceny akcji, spektakularne ujęcia post-apokaliptycznego świata, nieoczekiwane zwroty akcji to coś, na co czekają wszyscy fani serii ?Niezgodna?. Zgodnie z zapowiedzią producentów, nie zawiodą się.

Bohaterowie próbują pokonać mur otaczający ruiny Chicago, by odkryć nieznane dotąd miejsca. Czy uda im się przejść na drugą stronę i czy znajdą tam lepszy świat? Budzi to wiele wątpliwości, jednak jedno jest pewne - fragment ten utwierdza w przekonaniu, że jest na co czekać i warto zaznaczyć sobie 11 marca w kalendarzu!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=VZoNM1q6_8M[/youtube]

Tymczasem w biurze prasowym pojawił się pressbook do filmu, który jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o ?Wiernej?.

?Seria Niezgodna: Wierna? Premiera: 11 marca

Trzecia część kasowego hitu ?Niezgodna?. Zrealizowana z wielkim rozmachem wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat.

W 2014 roku świat był podzielony. W 2015 został ruszony z posad. W 2016 poznamy prawdę, która zmieni wszystko.

Tym razem TRIS i CZTERY muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości.

Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz