?Wielkie Oczy? w styczniowym Kinie Kobiet!

Pierwsza w tym roku odsłona cyklu Kino Kobiet zbliża się wielkimi krokami! Już 19, 21 lub 22 stycznia w kinach sieci Helios w całej Polsce na specjalnych seansach zobaczyć będzie można najnowszy film w reżyserii Tima Burtona - ?Wielkie Oczy?.

W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo.

Kino Kobiet to jednak nie tylko seans filmowy, to przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia wielu atrakcyjnych nagród!

Kolejna odsłona cyklu odbędzie się 19, 21 lub 22 stycznia (w zależności od kina sieci Helios). Bilety można nabywać w kasach kin oraz na stronie www.helios.pl. Na seanse nie obowiązuje rezerwacja miejsc. Są to pokazy specjalne, na których nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery.

Szczegółowe informacje dotyczące grudniowych seansów oraz galerie zdjęć z poprzednich spotkań w ramach cyklu Kino Kobiet można zobaczyć na stronie: facebook.com/KinoKobiet.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz