Wielkie filmobranie hitów M2 Films w Empiku!

Rozgrzewająca serce komedia z nagrodzoną Złotym Globem Awkwafiną, czy wypad na mecz z Diego Maradoną? A może nominowany do Oscara francuski debiut, który podbił świat lub pełna przygód podróż z Viggo Mortensem i Mahershalą Alim? Weź udział w Wielkim filmobraniu  i podaruj sobie lub swoim bliskim wielkie kino! Największe kinowe hity od M2 Films na DVD w specjalnych cenach już na  empik.com!

Wielkie filmobranie na empik.com to selekcja największych kinowych hitów od M2 Films na DVD w specjalnych cenach. Wśród nich znalazły się m.in. takie filmowe perełki jak nagrodzony trzema Oscarami „Green Book”, uwielbiane przez widzów i krytyków „Kłamstewko”, którego humor i nastrój przywołuje wspomnienie kultowego „Między słowami” Sofii Coppoli, czy „Nędznicy” Ladja Ly, prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku. 

W tej specjalnej selekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Znakomita propozycja dla prawdziwych kinomaniaków to film „Dogman” – rewelacja festiwalu w Cannes, w reżyserii  Matteo Garrone, twórcy wielkiego hitu „Gommora”. Zapracowane mamy złapią oddech w towarzystwie znakomitej Charlize Theron, która w filmie „Tully” jak nikt inny wie, że macierzyństwo to niezła komedia. Na amatorów sportowych emocji czeka król piłki nożnej i ikona popkultury – Diego Maradona, którego historia zamyka trylogię Asifa Kapadii, reżysera „Senny” i „Amy”. 

Wśród filmowych propozycji znalazła się także przebojowa komedia to „To właśnie seks” o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach oraz „Vox Lux” z Natalie Portman jako światowej sławy ekscentryczną gwiazdą pop. Na stęsknionych lata i słodyczy wakacji czeka „The Florida Project”, które widzowie pokochali za magię pastelowych kolorów i genialne kreacje dzieciaków, które zawsze wiedzą jak zdobyć drobne na lody. W selekcji czekają również takie tytuły jak „Pentameron” z Salmą Hayek i Vincentem Casselem, znakomity dokument „Królestwo” od twórców „Mikrokosmosu” i „Makrokosmosu”, horror psychologiczny od A24 „To przychodzi po zmroku”, czy film brytyjskiego mistrza Kena Loacha „Nie ma nas w domu”. Wielkie filmobranie trwa do wyczerpania zapasów!

Selekcja największych kinowych hitów od M2 Films na DVD – w specjalnych cenach – już na empik.com.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz