Wielka azjatycka przygoda w zwiastunie animacji „Misiek i Chiński Skarb”!W kinach 20 grudnia

Zwariowany niedźwiedź polarny, lemingi i przygoda na drugim końcu świata

w zwiastunie animacji „Misiek i Chiński Skarb”

Rozbawi was w kinach już 20 grudnia!

Plan Miśka jest prosty – porwać samolot, polecieć nim do Chin, znaleźć speca od pradawnych skarbów i ukrytą w dżungli Świątynię Wieczności. Coś może pójść nie tak? Wszystko! Wielka chińska przygoda najbardziej zakręconego niedźwiedzia polarnego w kinach od 20 grudnia!

„Misiek i Chiński Skarb” – oficjalny zwiastun

Trzecia odsłona przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego, którego dwa ostatnie filmy pokochało w kinach ponad 600 000 polskich widzów! W najnowszej części tej animowanej komedii główny bohater będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie!

Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda czai się tuż za rogiem! I to dosłownie, bowiem w lodowych górach rozbija się tajemniczy samolot. Okazuje się, że na jego pokładzie znajduje się naukowiec, który wyruszył w podróż by odnaleźć, wcześniej niż jego niecny konkurent – Dexter, pewien magiczny przedmiot. To starożytna figurka, która jest kluczem do owianego legendą skarbca pełnego złota i drogocennych przedmiotów. Niestety Dexterowi udaje się ukraść statuetkę. Ze zrabowanym skarbem udaje się na Daleki Wschód, aby w dżungli odnaleźć pradawną komnatę, którą można otworzyć tylko raz na sto lat. Na prośbę naukowca, odważny Misiek rusza śladami złoczyńcy. Z pomocą przychodzą mu niezawodne lemingi, które na samą myśl o przygodzie szaleją ze szczęścia. To będzie pościg pełen niezwykłych wyzwań: powietrzne akrobacje na wysokości przyprawiającej o zawroty głowy, slalom motorówką na wartkiej rzece i niezwykle niebezpieczny bieg między wymyślnymi pułapkami w samym środku dżungli. Polarnemu Miśkowi zrobi się naprawdę gorąco!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz