„Wiek Adaline”, „Dziewczyna warta grzechu” oraz „Złota dama” – premiery w październiku na Cineman VOD

"Wiek Adaline", "Dziewczyna warta grzechu" oraz "Złota dama" z Helen Mirren w roli głównej - premierowo w październiku na Cineman VOD

Już 2 października na Cineman VOD pojawi się romans "Wiek Adaline" z Blake Lively i Harrisonem Fordem. Tydzień później 9 października Cineman udostępni dramat "Złota dama" w reżyserii Simona Curtisa z laureatką Oscara Helen Mirren w roli głównej. Również w tym miesiącu będzie użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli obejrzeć komedię "Dziewczyna warta grzechu" w reżyserii Petera Bogdanovicha z Imogen Poots, Owenem Wilsonem oraz Jennifer Aniston.

"Wiek Adaline" to zrealizowana z wielkim rozmachem romantyczna epopeja o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca w czasie. Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń samotna podróż przez życie trwa przez cały niemal XX wiek.

Reżyser filmu Lee Toland Krieger to przedstawiciel młodszego pokolenia amerykańskich twórców filmowych, którego dotychczasowe dokonania (reżyseria i scenariusz do komedii "Złe kobiety") spotkały się z dużym aplauzem na wielu festiwalach, w tym na wyznaczającym nowe trendy w kinematografii festiwalu w Torronto. W rolach głównych "Wieku Adaline" obsadzono gwiazdę serialu "Plotkara" Blake Lively , ikonę Hollywood Harrisona Forda oraz holenderskiego aktora Michiela Huismana.

W kolejnym tygodniu, czyli już 9 października Cineman VOD udostępni dramat w reżyserii Simona Curtisa "Złota dama". Film opowiada historię Marii Altman, która wspierana przez młodego adwokata, pragnie odzyskać zagrabioną przez nazistów kolekcję obrazów należących do jej rodziny. W roli głównej wystąpiła jedna z najlepszych współczesnych aktorek Helen Mirren, a partnerował jej Ryan Reynolds znany z takich filmów jak "R.I.P.D. Agenci zaświatów", "Pogrzebany" czy "Klucz do wieczności".

Również w październiku na Cineman VOD pojawi się komedia "Dziewczyna warta grzechu". Obfitujący w zaskakujące zwroty akcji film, opowiada historię dziewczyny do towarzystwa, która dostała szansę zrealizowania swojego największego marzenia - stania się prawdziwą aktorką. Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiadał Peter Bogdanovich, twórca takich legendarnych obrazów jak "Ostatni seans filmowy" czy "Papierowy księżyc", a w obsadzie pojawia się plejada gwiazd: Jennifer Aniston, Owen Wilson oraz jako tytułowa dziewczyna warta grzechu Imogen Poots.

Wśród bogatego repertuaru październikowych premier koniecznie należy wspomnieć francuska komedię "Rozumiemy się bez słów" w reżyserii Erica Lartigau. Film został doceniony przez francuską krytykę i uzyskał aż 5 nominacji do Cezara, z których jedna - dla odtwórczyni roli głównej Louane Emera - zaowocowała nagrodą w kategorii dla najlepiej zapowiadającej się aktorki.

Inne premierowe tytuły października na Cineman VOD to film przygodowy "Samotny rejs" z gwiazdą "Nietykalnych" François Cluzetem w roli głównej, brytyjski film wojenny "Sojusznicy" oraz mroczny horror "Opętana".

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz