Wiecznie młoda Blake Lively

Nie ma na świecie kobiety, której pragnienie wiecznej młodości nie spędza snu z powiek. Na tym pragnieniu zbudowany został gigantyczny przemysł i współczesny świat. To motyw, który dość często powraca w literaturze, muzyce i filmie. Zainspirował także twórców produkcji ?Wiek Adaline?. W rolę wiecznie młodej bohaterki wcieliła się Blake Lively.

Elegancja i zmysłowość. Perfekcja i wyczucie stylu. Promienne spojrzenie i zniewalający uśmiech. Blake Lively - ikona stylu. Piękna tu i teraz, a może na zawsze? Już wkrótce aktorkę zobaczyć będzie można w  produkcji ?Wiek Adaline?. Tytułowa bohaterka, na skutek wypadku, przestaje się starzeć. To historia jak z bajki, marzenie milionów. Jednak przypadek Adaline pokazuje, że nieśmiertelność ma swoją cenę, a konsekwencje wiecznej młodości bywają tragiczne. Nieśmiertelność Adaline sprawia bowiem, że czuje się bardzo samotna. Na jej oczach najbliżsi starzeją się i odchodzą. A dziewczyna wciąż marzy o prawdziwej miłości?

Film zachwyci widzów stroną wizualną nie tylko za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga, ale także oszałamiających kostiumów zaprojektowanych przez domu mody Gucci.

WIEK ADALINE (Age of Adaline) PREMIERA: 15 MAJA 2015

Producenci ?Za wszelką cenę?, ?Elegii? oraz ?Uciekającej panny młodej? przedstawiają zrealizowaną z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca? w czasie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=clbSd2JzAqc[/youtube]

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz