Więckiewicz ostrzy sobie zęby na „Rodzinkę.pl”! Ujawniamy imponująco „wypasioną” obsadę animacji KUMBA (w kinach od 11 października)

Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami ?Króla Lwa? i jednego z największych przebojów roku w Polsce ? animacji ?Zambezia?, którą w naszych kinach obejrzało blisko 600 000 widzów, zapraszają na ?Kumbę? ? najśmieszniejsze safari wszech czasów w iście królewskiej obsadzie. W jednym z najbardziej spektakularnych krajowych dubbingów ostatnich lat prawdziwy popis aktorskiego kunsztu i talentu komediowego dają: Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Jarosław Boberek oraz najulubieńsza serialowa rodzinka Polaków ? Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał.

Polski zwiastun animacji ?Kumba?: 

 

Udział w sesji dubbingowej filmu, nawiązującego do najlepszych tradycji kina familijnego spod znaku Disneya (autorem scenariusza jest scenarzysta ?Króla Lwa?), był niezapomnianą przygodą dla wszystkich gwiazd ?Kumby?, a widzom pozwoli odkryć swoich ulubieńców w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Głosem tytułowej zebry z ciśnieniem na wypasienie przemówił Maciej Musiał. Partnerują mu serialowi rodzice z ?Rodzinki.pl? ? Tomasz Karolak, jako waleczny królik, który nakicał już niejednemu drapieżnikowi oraz jak zwykle boska Małgorzata Kożuchowska, w roli wielkiej sercem i ciałem antylopy.

 

Wspierać ich będą ? Robert Więckiewicz, który odkrywa w sobie drapieżnika w roli lamparta Fango, postrachu całego Czarnego Lądu, a także temperamentna Sonia Bohosiewicz, użyczająca głosu mającej nierówno pod wełną owcy Nory, Joanna Kulig jako zalotna zebra Fifi i Jarosław Boberek, który po mistrzowsku i śpiewająco opanował styl pędziwiatra, przywdziewając pióra postrzelonego strusia Bradleya.

[column col="1/3"][/column] [column col="1/3"][/column] [column col="1/3"][/column]

[column col="1/3"][/column] [column col="1/3"][/column] [column col="1/3"] [/column]

Foto: Michał Puchalski

 

W oryginalnej wersji ?Kumby? ? opowieści o zebrze, która jest łasa? pasy, głosów użyczyli m.in. tak znakomici aktorzy, jak Liam Neeson, Steve Buscemi, Laurence Fishburne, Richard E. Grant oraz Jake T. Austin, pamiętny Fernando z?Rio?. O jakość polskiego dubbingu zadbało studio PRL, odpowiadające za rodzime wersje językowe hitów ?Disco Robaczki?, ?Renifer Niko ratuje brata? i ?Zambezia?. Typowana przez The Hollywood Reporter do grona animowanych kandydatów do Oscara ?Kumba? zagości w kinach 11 października.

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej, mało wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba. Odtrącony przez rodzinne stado, Kumba (Maciej Musiał) wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu Mama W. (Małgorzata Kożuchowska) oraz postrzelony struś Bradley (Jarosław Boberek). Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Afryki i zmierzą się z groźnym lampartem Fango (Robert Więckiewicz), który poluje na Kumbę, wierząc, że schwytanie wyjątkowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc.

KUMBA w kinach od 11 października 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz