Widzowie go kochają, a on?? Nie znosi swoich ról! .Thriller w klimacie braci Coen!

Na mapie hollywoodzkich gwiazd John Malkovich stanowi przypadek szczególny. Aktorstwo wydaje się go męczyć. Swoich bohaterów nie lubi i zdania nie zmienia nawet, gdy gra? samego siebie. W całej karierze ? mówi ? były może trzy sekundy, które dały mu satysfakcję zawodową. Na szczęście widzowie nie muszą być jak John Malkovich, a z filmów z jego udziałem mogą czerpać prawdziwą przyjemność. Kolejny z nich właśnie wchodzi na ekrany. ?Miasteczko Cut Bank?, thriller nawiązujący klimatem do ?Fargo?, ?To nie jest kraj dla starych ludzi? i serii ?Detektyw", zagości w kinach 22 maja.

W ?Miasteczku Cut Bank? eks-gwiazdor licealnej drużyny futbolowej ? Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) i jego piękna dziewczyna ? Cassandra (Teresa Palmer) marzą, by wyrwać się z rodzinnego miasteczka w stanie Montana. Przepustką do lepszego świata może być zarejestrowane przez Dwayne?a na wideo zabójstwo listonosza i nagroda w wysokości 100 000 dolarów, którą wyznaczyła firma pocztowa za dostarczenie dowodów zbrodni.

Jest jednak ktoś, kto nie wierzy, że Dwayne znalazł się na miejscu przestępstwa przypadkowo. To prowadzący śledztwo szeryf Vogel, czyli John Malkovich. ?Zależało mi na tym, by nasze miasto zaludnić prawdziwą plejadą gwiazd i czułem, że John będzie wspaniałym wyborem dla tej postaci i idealnie sprawdzi się w roli upartego stróża prawa. Sam nie raz bywał w rzeczywistym Cut Bank, a gdy był młody, pracował jako strażak w położonym nieopodal Parku Narodowym Glacier. On dobrze zna tamtych ludzi i nie raz spotykał kogoś takiego jak szeryf Vogel. Jak zwykle odwalił kawał dobrej, błyskotliwej roboty. Będziecie mieć przyjemność z oglądania go w akcji? ? mówi reżyser filmu Matt Shakman.

Thriller twórcy najbardziej nowatorskich amerykańskich seriali ostatnich dekad: ?Dr House?, ?Sześć stóp pod ziemią? i ?Mad Men?, to obraz nawiązujący do kamieni milowych gatunku: ?Fargo? i ?To nie jest kraj dla starych ludzi?. Film imponuje doborową obsadą aktorską. Na pierwszym planie ?Miasteczka Cut Bank? błyszczą gwiazdy młodego pokolenia Liam Hemsworth (seria ?Igrzyska śmierci?) i Teresa Palmer (?Jestem numerem cztery?, ?Wiecznie żywy?). A poza Malkovichem wspierają ich dwukrotnie nominowany do Oscara ? Bruce Dern, zdobywca statuetki Billy Bob Thornton, wielokrotnie nominowany do Emmy Oliver Platt i ulubieniec Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych ? Michael Stuhlbarg!

?Miasteczko Cut Bank? w kinach od 22 maja

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz